Kaynana ve bayram biraz uzun lutfen okuyun ciddi yorumlar lütfen?

Merhaba arkadaslar. Kayınvalidemle 7 aydır konuşmuyoruz sadece mecbur kaldıkca konusuruz. Kavga ettik. Ve ben de o bana bagıırken dayanamadım ona bağırdım. Bağırdığım için abarttı kabarttı kendini haklı cıkardı. Zaten beklıyordum.
Ara ara bize geliyordu işte oğlunun doğumgününde bizdeydi mesela. Evime geldiği zaman hiç bir zaman surat yapmadım. Tanrı misafiri dedim ve hep hürmet ettim.
Ama normalde hiç konuşmuyoruz.
Ben ramazanda küçüklüğümü yapıyım dedim ve kayınvalidem ve kardeşlerini yemege cagırdım. Hemde eşim işte olduğu bir zaman. Dedim ki bak oglumun zoruyla beni çağırıyo demesin ve benim attığım adımı görsün dedim. ama gelmedi. Üzüldüm neden gelmedin demedim

Gecen gün o iftar yemekli mevlüt okuttu rahmetli kayınpederim için. Herkezi cagırıdı ama beni çağırmadı. Üstelik ben onu çagırmak için bizzat evine gittim. Eşim babamın mevlütüne gelmıyo musun sen şimdi dedi. Bende annen beni çağırmadı üstelik gelmemi isteseydi oda benim yemegıme gelirdi dedim. Ayrıca ben onu kardeslerinden ayırmadım ama o senle ben ayrırdı seni çagırdı torununu 10 kere aksam getirr oglum diye seni aradı ama beni arayan cagıran yok cagırılmadığım yere gitmem dedim. Ona da sen git ayıp olur senin baban dedim ve onu yolladım ama eşim çok üzüldü banada bişey diyemedi.
Şimdi bayram geliyo ama ben o kadar kırıldım ki o gün evde tek basıma ıftar yaptım. Bir de gurbetteyim annem bbamda burda yok kimsesiz gibi hissettm kendimi. Oruçlu agzımla saatlerce agladım bir ben mi fazla geldim dşye. Kavga nedenimizide anlatıyım bu sozde birinden bir laf duymus ben soylemısım ama ben soylemedım oyle bişi kim soyledi diyorum yemin ettim soylemem diyo. Ortaya bir laf attı eşimle aramı acmya calıstı bende dayanamadım bagırdım konu bu.
Televızyonda duydum bayramda küslük yapan insanın tuttuğu oruc zedelenirmis. O kadar oruc tuttum zedelensin istemem. Bayramda yanına gidip elini opsem mi? Yoksa arasam mı? Yoksa kutlamayayım mi? Gercekten benim için önemli bir konu. Ciddi yorumlar yapın yardımınıza ihtiyacım var

• Git elini öp bayramını kutla.
    41% (9)60% (3)44% (12)Oy Ver
  • Sadece arayarak kutla
    32% (7)0% (0)26% (7)Oy Ver
  • Bence kutlama haketmiyor
    27% (6)40% (2)30% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Her ne olursa olsun eşinin annesi sonuçta. Bayramda gidip elini öper, güler yüzlü davranır, bayramını kutlarsın. Hatasını anlarsa her şey yoluna girer. Yok düşmanca tavır sergilemeye devam ederse de Allah'a havale edersin. Eve varınca da eşinle oturur konuşursun usulünce.

1|0
    0|0
    • Zaten eşime dedim ben adım attıkca annen kendini büyütüyor ben bu kadar adım atmak zorunda değilim. Ne yapmsya calısıyo dedim. Seni istemıyo ama ben seni istiyorum oda anlayacak dedi. Ama ben artık surekli adım atıp duvara carpmaktan bıktım

En İyi Kız Görüşü

• Hak etmiyor ama ara sen yine de büyüklük sende kalsın.

1|0
    0|0
    • Ne yapacagımı sasırdım zaten. Teşekkürler ederim yorumun için

• Evet eşimde aramızda kaldı. Onun içinde üzülüyorum. Çok saol yorumlarınız için gercekten

• Rica ederim. Umarım tatlıya bağlanır. Bağlanmazsa da büyüklük sizde kalsın.

Erkekler Ne Diyor 3

• arkadaşım sen tuttuğun orucun zedelenmemesi icinmi bu soruyu sordun hayir orucunu dusundugun icinmi bu soruyu sordun yoksa gercekten ne yapacagini bilmedigin icinmi once onu coz kaynanana gelince haklı oldugun bir konudada cizgini bozma esinin annesi olabilir sana saygi duymayana sende saygi duymayacaksin

1|0
    0|0
    • Orucun zedelenme ihtimalde varmıs ama ne yapmam gerektiği konusunda kararsız kaldım bu yüzden sordum

• Bayram da öp bence son kez git o konuyu da tekrar konuşmaya yemin et öyle bişe demedim diye hala aynı şekilde olursa kendi bilir

1|0
    0|0
  • vay beeee ula ne yazarlar yetiştırıyo bu memleket

0|0
    0|0
    • Bu konu benim için önemli ciddi yorumlar dedim dalga gecmek için baskalarını bul. bir torumun yoksa sırf yazmak için yazma!

• bu kadar yazı okunurmu be
      okuduğumuda nerden çıkardın

• Ya bak saka kaldırcak durumda değilim neden insanlıktan anlamıyosun. Okumadıysan yorum da yazma. Baslıga kocaman yazdım ciddi yorum diye. Uzun diye de yazdım. Ne beklıyosun ya. Azıcık aklını kullanıp baslıktan anlasaydın.

Kızlar Ne Diyor 5

• Haketmiyor bence hiç kutlamaman en güzeli ama şimdi orucum zedelenir diye de düşünüyosun hem bayramda da küslük olmaz. O küs kalırsa kendi günahı sonuçta. Ama yanına gitme telefonla ara bayramınız mübarek olsun Anne de. Çokta samimi konuş ondan sonrada bidaha hiç samimi olma.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yorumun için

• Hep ne olursa erkek analarından oluyor zaten hepsi fena hepsi

1|0
    0|0
  • Haketmiyor eşinle aranı bozdurup seni boşatabilir. Sonra başka biriyle evlendirir

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yorunun için

• Allah kötülerden korusun bizleri.

• Sen allah rizasi icin dogru olani yap zaten o gene kabul etmez ama Allah göruyor ve niyetini biliyor ya önemli olan bu. Esinin hatri icin baskada bosver...

0|0
    0|0
  • Ayni benim ablam gibisin. Yoksa benim ablam misin😯 ama onun kayınpederi yaşıyor. Neyse git elini op barış bayramda kusluk olmaz. Sen Küçüksu küçüklerin bayramda büyükleri Ziyeret etmesi lazım.

0|0
    0|0
    • Ablsn değilim canım benim de kızkardesim yok ama yorumun için teşekkür ederim

Yükleniyor...