Zorla namaza götürülüyorum? Ne yapabilirim?

Ailem çok dindar ve benden de öyle olmamı bekliyorlar ama ben ateistim. Bunu onlara anlatamam çok üzülürler. Beni az sonra cumaya götürecekler ne yapabilirim?

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• Git ama kılma.

0|0
    0|0
    • Zaten millete söverim namazda

En İyi Erkek Görüşü

• Eyüp mu adin?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Git , belki senin için bir dönüm noktası olabilir, belki de doğru olanın İslamiyet olduğunu düşünürsün. Kaybedecek hiç bir şeyin yok neticede, eğer ateistsen , hesap vereceğin bir yaratıcı kavramın da yoktur... Hiç bir şeye ya da hiç kimseye ihanet etmiş de olmazsın... Madem kırmak istemiyorsun git bence...

0|0
    0|0
  • Ölü taklidi yap

0|0
    0|0
  • Mademli inanmıyorsun ne işin var camide

0|0
    0|0
  • Yok artık. Sen de bir bireysin ve ailenin düşündüğü şey sana uymayabilir normaldir. Bunu ailene kesinlikle söylemen lazım ayaklarının üstünde dur.

0|0
    0|0
  • Neye dayanarak ateistsin bu bir ikincisi şu mübarek günde bari yapma bir kere isteyerek yap ki Rabbim seni rahmetiyle nimetlendirsin. Tövbe et tövbe

0|0
    0|0
  • Gitmek istemiyorum de kes at.

0|0
    0|0
  • Niyetlen cumaya git 😀😀

0|0
    0|0
  • Böyle bir aileden nasıl ateist çıktı şaşırtıcı

0|0
    0|0
  • Git camiye telefonla oyna ckfkvjcncnd

0|0
    0|0
  • Soyle sende madem

0|0
    0|0
    • o da başka sıkıntı

• Zorla istemediğin birseyi yapmak zorunda değilsin senin kararlarin saygi duyulmak zorunsa

• boşver anlat ya ne olacak ailen bile olsa bilmeliler artık üstümüzdeki bu baskıdan kurtulmalıyız

0|0
    0|0
    • Anlayamazlar bu durumu çok cahiller. Yok yere sıkıntı zaten yılda bir iki hafta geliyorum yanlarına

Erkekler Ne Diyor 7

• bunları yaşamış bir ateist olarak eğer ki ailenin mutluluğu için gidiyorsan hiç bozma derim sanki yürümeye çıkmışsın gibi düşün. ama yok bu benim inandığım değerlere ters yapamam noktasındaysan direk kestirip atma senin doğrun olmasada ailenin doğrusu ve olmazsa olmazı kendine 1-2 yıl ver o süreçte yavaş yavaş bu alışkanlıkları azalt ve bırak birden bırakman tepkiye yol açar nice arkadaşımız gibi reddedilebilirsin.
    Ha bana fark etmez diyosan ekonomik özgürlüğün elindeyse dilediğini yap derim ama özgürlüğünü almadan anarşistlik yapma.

0|0
    0|0
  • Ailen dindar değil zorluyorlarsa dinci daha çok. Dindar olanlar zorlamaz. Umarım doğru yolu bulursun kardeşim... Herşeyin aşırısı zarar.

0|0
    0|0
  • Çoğu aile bu durumu anlamıyor o kadar körü körüne inanıyorlar ki dinde hoş görünün olup zorlamanın olmadığını unutup inanmayana saygı göstermiyorlar

0|0
    0|0
  • bahane bul gitme

0|0
    0|0
  • Gitmişken kılabilirsin

0|0
    0|0
  • bir de gizli olmuşş. dd

0|0
    0|0
    • Nasıl da bir kerede anladın

• Iste bir nesil boyle dinden uzaklasiyo... zorlama yoktur dinimizde. sen giderse nolur gitmezse nolur gitdin gitmesin kendi bilcegi is... gitmiyosa zirla goturmek o kisiye sevap degil gunah kazandirir...

0|0
    0|0
Yükleniyor...