Kurtaj hakkında neler düşünüyor sunuz?

Kurtaj hakkında ne düşünüyorsunuz ben tecavüz se tamam ama zevk almak için yapılan şeyden sonra kurtajı doğru bulmuyorum günah değilmi ya

1|0
20|1

En İyi Kız Görüşü

• Günah doğru bulmuyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Tecavuzde nasil tecavuz kadin cirilciplak cilveli cilveli adamlari tahrik ediysa gel bana diyor ondan sonra tecavuze ugradim diyemez zaten kendi istedi ama gercekten dikkat cekmeyen biri gitti tecavuze ugradi bencede alinmali

1|0
    0|0
  • bebeği doğuracak gücün ve ortamın yoksa, bebeği doğurup kendine ve çocuğa eziyet etmektense kürtaj olmak çok daha akılkarı bence.

1|0
    0|0
    • Evlenmeden girmemek daha mantıklı değilmi?

• Okadar iğrenç insanlar olduk ki yazık bize.

• korunarak evet. fakat çok ekstrem durumlarda her türlü korunmaya rağmen yumurta döllenebiliyor ve bu durumda ilişki içerisindeki 2 insan bunu tartışıp istemiyorlarsa kürtaj yaptırırlar bu çok normal. ve bunu yaparken neler yaşadıklarını bilemezsiniz. katil diye yaftalamak çok ayıp.

• Bebişlere yazık.

0|0
    0|0
  • Cinayet bence

0|0
    0|0
  • Senin düşündüğünü.

0|0
    0|0
  • Hamile kalırsam kürtaj yaptırırım. Çocuk istemiyorum

1|0
    0|0
  • Her turlu kurtaja karsiyim. bir sekilde bakilir o cocuga ama canini almak cok canice. Resmen kendi cocugunun katili oluyosun yani. Kucuk olmasi vs hic farketmez

0|0
    0|0
  • Cinayet.

0|0
    0|0
  • Evlenmeden yediyse kişi o haltı, doğurup yaptığı şeyin arkasındada durabilmeli. Ama eğer bunu kabullenecek bir çevresi ailesi vs. yoksa hiç girmeyecek o işlere! O bebeklerin suçu ne ya?
    Dediğin gibi tecavüz ayrı konu tabiki.

1|0
    0|0
  • bende doğru bulmuyorum

0|0
    0|0
  • Zevk için yapanlardan nefret ediyorum kınıyorum onları fakat sağlık içinse sözüm yok

0|0
    0|0
  • Her türlüsünü doğru buluuorum

1|0
    0|0
  • Cana kiymak dogru degil ama tecavuzse zordaysa olur

0|0
    0|0
  • Belirli bir zamanı var bu zaman aşılmış ise yapılmasına karşıyım tecavüz olsun ya da olmasın..

0|0
    0|0
  • Eğer kadın istemiyorsa yapılmalı sonuçta o bütün yükü taşıyor erkekler bu konuda pek konuşmamalı

0|1
    0|0
  • cinayet der susarım

0|0
    0|0
  • Uzak durun milletin zevkinden kukusundan pipisinden.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun oda bir can. Savunmasız bir canın yaşam hakkını kimse elinden almamali.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...