Sosyal medyada son dönemde artan çocuk tacizleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Devletin ve ailelerin ne gibi önlem alması faydalı olur... Devletin cezaları arttırması ve ailelerin küçük cocukların eline telefon vb. iletişim araclarını vermemeleri daha doğru olmaz mı..
resimdeki adam 12 yaşında ki bir çocuğu taciz ediyor.. bu gibi adamların ve tecavüz suçlularının hadım edilmesi gerektiğini düşünüyorum..
Sosyal medyada son dönemde artan çocuk tacizleri hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Güncellemeler:
AB 16 yaşından küçükler için sosyal medya whatsapp için kullanımını aile onayı gerektiren bir yasa çıkaracaktı ama abd tarafından baskı vardı yasa çıktımı bilmiyorum ama bizim ülkemizde belki buna benzer önlemler alınabilir

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• aielelerin tek yapması gereken şey interneti iptal etmeleri 12 yaşındaki cocugun ne işi var internette biz o yaştayken oyun oynuyorduk internette takılmazdık

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hadım edilsin hepsi. Ama kimyasal değil kökten çözüm yapılsın hepsine.

0|1
    0|0
  • +18 telefon internet kullanımı olmalı.

0|1
    0|0
  • internetti telefondu bunlardan uzak tutulmali ilk once.

0|1
    0|0
  • bu sapiklarin isi cocukken oyun oynamayı bırakıp wp kullanan saf masum cocuklarin ailesi sayesinde kolaylaştı. hadi veriyorsunuz aradabakin neyapiyor onunla. bu iğrenç ruhlu insanlarin etrafimizdan azalarak yok olmalari dileğiyle

0|1
    0|0
  • Hep o*sopu çocugu, şerefs*zdır. Bunları ibreti alem için o beyin yerine kullandıkları organlarından sallandıracaksın!!!

0|1
    0|0
  • Hadim edilip denek olarak kullanılsın.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 14 15 yaşından önce çocuğa sosyal medya ve internet yasaklanmalı

0|1
    0|0
  • Gördügümüz gibi adam agzımı bozmaya degmeyecek bir tip gereken önlemler ise canlı sekilde hadım ettirilmeli ve sansürlenip sadece sesi haberlerde verilmelidir. Çocuklar konusuna gelince abi daha 12 yasında telefon nedir ya cocuk sanki yurtdısına tatile felan gidiyor onu mu merak ediyorsunuz :S Buradada bir uygulama gerekli 18 degilde 16 ideal bence 16 yasını dolduranlar alabilsin telefonu :S

1|1
    0|0
Yükleniyor...