Nasıl cesaret kazanabilirim?

Arkadaşlar sorum basit. İnsanlardan psikolojik olarak korkuyorum ve kendimi onlardan ezik görüyorum. Birazcık cesaret eksiğim var fakat çok naif, kırılgan bir yapım var, onun için hiç kimseyi de kıramam, hayır diyemem ne yapmalıyım?

1|0
18|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayır demezsen çok kazık yersin yaparsın iyiliği enayi olursun arkandan konusulur ne gerek var hayır de geç ayrıca korkuların üstüne git konuskan arkadaslar bul makara falan muhabbet et zorla konusmana engel bilgi yetersizliğin mi var ara araştır sende sosyal fobi var ilaçta kullanabilirsin piskiyatrise git yazsın hemen

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sağlam bir dayak yersen cesaretin yerine gelir ciddiyim bak.

0|0
    0|0
    • Etkinedio mu abi o

• Abi benden kimse dayak yememide kavga etmemide hicbisey beklemez cunki hic yapmadim kimseyede karistigim ettigim yok kim beni niye dovsun

• Serseri tiplilerin yanina git ne bakiyonuz lan de cesaretini topla onlar halleder bu isi

Kızlar Ne Diyor 17

• Bende de vardı. En guzel yöntem otohipnoz. Biraz zor ama imkansız değil. Yeter ki gerçekten kurtulmayı iste.

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişim kitaplarına yönel. Barış Muslu - Yıka Beynini öneririm.

0|0
    0|0
  • Kendini hirslandir cano

0|0
    0|0
  • Duzeltebilirseniz bana da yardımcı olur musunuz?

0|0
    0|0
  • Bende senin gibiydım böyle çok saftim gelen geçen eziyordu sonra içime Deccal girdi 😂😂😂 ya sen tekmeye yiye yiye sonra sinirlenir bozulur

0|0
    0|0
  • Cesaret öyle hop diyim kazanayımla olmuyor ki

0|0
    0|0
  • insanlar bir kez hayır demeyi öğrenirsen gerisi gelecektir

0|0
    0|0
    • Abla ben aslında bir yere gidilecekse veya istemedigin bisey yapilacaksa insanlara hayir diyebiliyorum fakat hayir bunu bana yapmani istemiyorum diyemiyorum mesela onun icin hayir diyemefigim her kisinin bir nevi kolesi oluyorum

• işte bir defa hayır de zaten gerisi gelecek senden bişey istediklerinde hayır de onları tepkisi zaten ne olduklarını gösterecek

• Bir kere istemediğin bişeye hayır dersen veya bana bunu yapma devamı gelecektir ilk adımı atman lazım

0|0
    0|0
    • Geliyormu ciddden öyle

• Arada hayır diorum ama bana bunu yapma demiyorum hatta onun oyke yapcagini veya benle dalga gecceni bildigim icin o eylemide yapmiyorum

• Ya bak ısterse gulsun alay etsın dalga gecsın sen takma eger takmazsan ve kendınden emın bı sekılde cumlelerını secersen o dalga gecen kısı senı ciddiye alır ve sana saygı gosterır

• öyle hissetsen bile dışarıya göstermemeye çalış yoksa üstüne gelirler

0|0
    0|0
  • Kriz anlarında ortaya çıkar o cesaret bnce yani ummadığın stres altında olduğun bir zaman da

0|0
    0|0
  • terapi al sosyofobini yenmek için

0|1
    0|0
  • sana hakaret eden küçük gören insanlarla ilişkini kes
    yeni arkadaşlıklar edin

0|0
    0|0
  • Kendine guven

0|0
    0|0
  • İyi olduğuna inandığın özelligini, yetenegini gelistir, ortaya bir seyler koy ve basardigini gor kendini ve insanlari tatmin edebilecek basari sana cesaret kazandirir... olmadi bungejumping yap😂

0|0
    0|0
  • Bir takım değişiklikler yap. Kıyafetinde saçında falan. Kankilerinle saha faa takıl sohbet et. Daha sosyal ol

0|0
    0|0
  • aynanın karşısına geç ve kendine mükemmel olduğunu söyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Biraz sosyalleş, arkadaşlarınla küçük maceralara atıl elbet cesaretleneceksin. :) Zile bas kaç taktiği, yoldan geçenlere bir şey atma vesaire. Bunlar küçük şeyler ama emin ol cesaretlenmen konusunda yardımı dokunucaktır.

0|0
    0|0
  • Herhangi bir dövüş sporuyla ilgilenmen öz güveninin yerine gelmesini sağlayabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...