Ablam, "Eğer laz birisiyle evlenirsen hakkımı helal etmem" dedi?

Biz Aleviyiz. Ve birden konu açıldı, "en iyisi kendi soyundan alıcaksın" falan demeye başladılar. Sonra işte annem, ne alırsanız alın ama laz almayın, hepsini kabul ederim onu etmem dedi. Ablamda, "kardeşlik hakkımı helal etmem, sakın!" dedi. Bu kararın nedenini sordum. Lazlar alevilerden nefret ediyorlar dediler. Benim sevdiğim kişi de Trabzonlu. Tabii ailemin bundan haberi yok. Ne yapacağımı şaşırdım vaz mı geçmeliyim sizce 😔?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Her Trabzonlu laz değildir arkadaşım ayrıca o onyargili ailene selamlarımı ilet ellerinden öpüyorum bir Trabzonlu olarak

0|0
    0|0
    • Laz olmayıpta ne oluyor

• 3ay

Soru kapalı ondan buray yazıyorum. Artık yazmaktan yorulduk. Birncisi trabzonluların hiç biri laz DEGİLDİR. cogu cepni türkü onun dışında rum hemşinli falan var. Lazlar rizenin pazar ilcesinden baslar artivinin hopa ilçesne kadardır ve gürcistanda varlar. Laz olmayıp da alevileri sevmeyen de cok var.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Karadenizlilerin Kafaları pek normal çalışmıyor ondan böyle söylemiştir ailen 😉

0|0
    0|0
  • Lanet olası fedaraller pardon ırkçılar.

1|0
    0|0
  • Aramıza dağlar girse deler gecerim aşkım sen üzme kendini !

0|0
    0|0
  • Ailelerin ortak kültürleri olmaları evlilikte önemlidir diye düşünüyorum ama çok bağnaz ve çok önyargılı bakmışlar, eğer bu yüzden Hakkını helal etmeyecekse etmesin boşver :) not : Laz değilim

0|0
    0|0
  • Ablan hakli ne demis atalarimiz hic duymadinmi "evli evine koylu koyune sican deligine yallah"

0|0
    0|0
  • Kendi soyundan mı? Yoksa düşündüğüm şey mi olacak akraba evliliği 😆😆

0|0
    0|0
    • Hayır ya alevi olsun diyorlar işte

• iyi demiş, çerkezle evlen

0|0
    0|0
  • çok saçma bu ya. bence sen bildiğini yap

0|0
    0|0
  • off geri kafalılar

0|0
    0|0
  • alevi ne lo açıkla bir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Çok sevmiyorsan vazgeç hem annen hem ablan bir ömür başının etini yemesin ama iyi bir insansa kaybetme bence.

0|0
    0|0
  • Trabzonludur laz degildir belki hem alevi oldugunu biliyor mu

0|0
    0|0
    • Alevi olduğumu biliyor ve ben bu tür şeylerde ayrım yapmam demişti.

• Evet genel olarak trabzonlular alevileri sevmez 😕

0|0
    0|0
  • Ben laz'ım ama alevilerden nefret etmiyorum ilginç insanları tanımadan yorumlamak

0|0
    0|0
  • Senaristlere yolla bunu
    Güzel bir dizi film çıkar

0|0
    0|0
Yükleniyor...