Sizce eş bulabilirmiyim?

yaşım henüz erken ama 19 da sözlenip 20 21 gibi evlenmeyi düşünüyorum rahatsızlıgım yüzünden 120 kiloya kadar çıktım tesettürlü bir bayanım sizce kilolarım eş bulmamda sevilmem de engel yaratırmı?

0|0
16|28

En İyi Erkek Görüşü

• Hem 120 kilo hem tesettürlü, hem 18 yaşında...
    Okeyde bile karşına eş bulacağını sanmıyorum ama hayırlısı

1|1
    0|0
    • eline ne geçti Allah için :d bide bu dediklerine alındıgımı felan sanıyosundur sen yazıkkk

• yanlış yorum

• yok degilmiş erotikpandaya yazdım sandım

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Hersey biz insanlar icin kardesim tabiki bulursun eger sagligin su an yerinde ve spor yapabiliyorsan yap derim herseyden once saglik eş illaki olur allah kimseyi tek yaratmadi

0|0
    0|0
  • engel yaratmaz
    bulursun üzme kendini

0|0
    0|0
  • Engel tabi her insan ilk olarak dışa bakar sonra içe. Yani senin kilolu olman ileride seni belkide çok sevecek olan bir erkeği eliyecek 😯

0|0
    0|0
  • Valla herkes kendine göre birini bulabilir ama kiloların biraz fazla. Evlendikten sonra da kilo alacağını hamile kalacağını düşünürsen çok fena durumun var. Mümkün olduğunca zayıflamanda fayda var. Ama herkesin de bir kısmeti vardır. Korkma ama fazla cesaret bulma bence arada kal:))

0|0
    0|0
  • Engel büyük ölçüde yaratır ama fazla kiloyu başkası için değil kendi sağlığın için zaten vermelisin ama tabiki sevende olur

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yaratacaktır. Üzgünüm.

0|0
    0|0
  • Malesef yaratır ama illa ki kısmetini bulacaksın herkes için geçerli değil.. Dış görünüşü sevmeden içi pek merak etmiyor insan malesef.. Çok geçmiş olsun çözümü yok mu?

0|0
    0|0
  • Geç kalmışsın yarın evlen

2|0
    0|0
  • Evet malesef yaratır

0|0
    0|0
  • bulursun

0|0
    0|0
  • Insanlar kiloya önem veriyor maalesef te neden bu kadar acele

0|0
    0|0
  • Seninle evlenirim diyemem yüzünü bile görmedim aklı başında ve o tesettürü hakkını layıkıyla yerine getire biliyosun özelden mesaj at tanışalım benim için fizik değil kalp güzelliği onemlidir

0|0
    0|0
  • kardesım bırıncısı acele etme ıkıncısıde hem fızıkı hemde saglık acısından kılo vermeyı azımle dene iyi bır dıyetısyene gıt cunkı bırını bulursun ama ılerde kesın kıloların esınle aranda cok buyuk sorun olacak aynısı benım yıgenımın basına

0|0
    0|0
  • Neden spor yapmıyorsun?

0|0
    0|0
  • Kardeş sagligina kavuştuktan sonra spor diyet uygula pozitif ol inaniyorum ben bulabilceksin şuanda bile evlenirsin

0|0
    0|0
  • Kilolu bayanlar hatika neden bulamayasın ki

0|0
    0|0
  • Bulabilirsiniz

0|0
    0|0
  • 120 çok fazla.. boyun kısaysa çok zor. Ben tokbul hatun severim bana bile fazla yani.

0|0
    0|0
    • ilfitafın için teşekkür ederim sen benden daha betersin pis keko şdşfçewqifgrşgri

• şu an mahallede herkezle dalga geçen 10 yaşındaki sümüklü veletler gibisin acıyorum sana kekocuk

• Herkesin nasibindr biri vardir rahatsizliginiz ustesinden gelincek birseyse ustune gidin.

0|0
    0|0
  • Seni üzmek istemem ama işin çok zor kilo ver bence

0|0
    0|0
  • kıza öyle yorumlar yapılmışki kız hesabını kapatmış günah be

0|0
    0|0
  • Neden engel olsun ki senn için güzel olsun kardeşim gerisi önemli değil

0|0
    0|0
  • Kilo vermeye çalış

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 15

• Kilo vermeye çalışsan

0|0
    0|0
  • Karakterini sevsin bir kadını güzelliği için sevmek şeref yoksunluğuna girer. Öyle adamdan da hayır gelmez evlenilmeye değmez.

0|0
    0|0
  • Malesef evliligi boşver kalbine yazık eş bulurmuym diye kafa yorma nasl zayiflarim diye düşün saglik bulunmuyor

0|0
    0|0
  • Bulursun takma bu kadar

0|0
    0|0
  • daha çok dış görünüşe önem verdikleri için sorun yaratabilir, ancak seni gerçekten seven biri seni o şekilde kabul edebilir. nasıl bir hastalıgın var. tedavisi hiç mi yok.

0|0
    0|0
  • Hayır. Karşına çıkacak kişi de senin kilolarında olabilir ama sevmek için zayıf olmayada gerek yok :)

0|0
    0|0
  • Masum ve tertemiz kalbini hissediyorum. En buyuk engel kendine guvenmiyor olman olur. Kendini sev. Sen sevilmeyi hakedecek bir kalbe sahipsin. bunu hissettim

0|0
    0|0
  • Evet yaratir kilo vermeye calis insanlar on yargili

0|0
    0|0
  • Engel yaratan kisiyle zaten evlenilmez bosver , seni böyle gercekten kabullenen ve seven omrun boyuncada sana sadık kalır

0|0
    0|0
  • bence yaratmaz

0|0
    0|0
  • Kilo veremiyomusun

0|0
    0|0
    • veriyorum ama öyle çok degil 5 10 kilo verdigim gibi de geri alıyorum

• sana neyi boşveriyim demedim itici olma

• Sakin ol sampiyon kendi gorusumu soyledim sorunun cevabini once vermistim zaten, once kilo verip saglikli olman lazim

• Neden engel yaratsın çıkacaktır elbette biri karşına hayırlısıyla

0|0
    0|0
  • Nasip

0|0
    0|0
  • Kilo vermeye calis

0|0
    0|0
  • kiloya bakmayan da var canım ama spor yapsan daha güzel olur bekle kader kısmet işi bunlar :)

0|0
    0|0
    • Ben vardım reddetti allah var artık niyetimden yoktu istersen yaptığım yorumu oku yanlış birşeymi yapmisim

• @Sone01 kiloluyum diye her insanı begenmek zorunda degilim begenmedim seni biraz mantıklı ol

• O zaman eyvallah saygım sonsuz kardeşim Rabbim gönlüne göre birini inş verir yarın kadır gecesi dua et allah dualarını reddetmez

Yükleniyor...