Canlı yayında İncil reklamı?

arkadaşlar canlı yayınımda ücretsiz incil reklamı cıkıyo sizde cıkıyo mu? benim sinirimi bozdu acıkcası site yetkilileri çözüm bulmalı.

1|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• parasını veren reklamı koyar ben xperden dolayı reklam koymuyorum ama sende parasını ver ücretsiz kuran reklamı yap

0|0
    0|0
    • ücretsiz incil reklamının ne amacı olabilir ki maddi bir kazanç yok ortada saf olmayın.

• amaçlarının farklı oldugunu anlatmaya calışıyorum

• amacının ne olduğunun ne önemi var diyorum bende ne amaçla olursa olsun ver parasını sende allah yazdır senin

Kızlar Ne Diyor 1

• İncil reklamı mı enteresan misyonerlik olur bir nevi ben görmedim daha Kur an reklamı da yapıyorlar mı eşitlik var mı yok mu merak ettim ya da Tevrat da var mı? Sadece İncil ise ilginç olur iyice.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sinirini niye bozuyor? Reklamdır adamlar sana zorla vermiyor, çözüm bulunacak bir şey de değil.

0|0
    0|0
    • zorla demedim ama insanın gözünün içine sokmak ne kadar doğru

• Kuran yeter ama incil reklamına bu kadar tepki göstermen gereksiz.

• Amaç farklı kardesim sence öyle bence böyle sorun yok.

• Hangi TV kardesim?

0|0
    0|0
    • tv degil kardesim burda cıktı

• Müslümanlık hoşgörü dini değilmiydi?

0|0
    0|0
    • hoşgörü dini evet kimsenin dinine bişey diyen yok. Eğer incil birilerinin dini kitabıysa ki öyle, bunun sitelerde bedava diye reklam yapılması doğru bişey degil

• Nerde o reklam. Okurum incili ne var ne yok bakalım

0|0
    0|0
    • Ana sayfamda cıktı ss alamadım. değiştirilmeseydi meraktan bende okumayı düşünürdüm

Yükleniyor...