Ablamm çok açık giyiniyor?

Yazlığa geldik ablam çok açık giyiniyor bir de çok rahat davranıyor ne yapıcam rahatsız oluyorum?

Güncellemeler:
Bikini falan giyiyor o haliyle gelip sarılıyor falan huylanıyorum rahatsız oluyorum :(

0|1
17|25

En İyi Kız Görüşü

• Üstünü değiştirmesi söyle erkek ol biraz

0|6
    0|0
    • Beni dinlemez ki

• Bu kızın tavsiyesine kulak ver olum bak kız haklı.

• Vurdu ve gol oldu 😊😊

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeş insan gibi izah et. Dinlemiyorsada birşey yapamassın. Dua et ALLAH hidayet versin de

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Dini dusunme asamasini zaten bayagi gecmis en azinan edep adap meselesini dusunmeli. Yani onunla bir ara köşeye cekip rahatsiz olduğunu belli edici konuşman gerekir. Abla bende bir erkeğim açık bayan görünce nasil dikkat çektiğini ve aklimizdan neler geçtiğini bilemezsin gerçekten rahatsız oluyorum gibisinden konusman iyi olabilir.

1|2
    0|0
  • Tam olarak hangi kısımdan rahatsızsın. Açık giyinmesinden mi ablana karşı bu tarz şeyler söylemenden mi?

0|1
    0|0
    • Hem acik giyinmesinden hem de cok rahat davranmasindan rahatsizim

• Farkındaysan "yazlık" diyorsun. Tatil yerlerinde öyle giyinmesi gayet normal, sen abartıyorsun.

1|0
    0|0
  • O zaman soylemen gerekiyor bunu ona

0|1
    0|0
  • uyar

0|0
    0|0
  • Uyar

0|1
    0|0
  • Yazlıkta giysin sanane

0|0
    0|0
  • Yazlıkta ne giyecek başka
    Ayrıca huylanıyorsan bu senin fesatlığın ve kişisizliğin

0|0
    0|0
    • Ya oyle degil yanlis anladiniz ben cok utangac birisiyim o bunu bildigi halde benim yanimda eahat davraniyor

• ablandn mı huylanıyorsun. hey sabır

0|0
    0|0
  • Modern olun az

0|0
    0|0
  • Bakma kafani çevir

0|0
    0|0
    • Butun gun kafami nasil cevireyim hem geliyoe sariliyor falan utaniyorum ben utangac birisiyim

• Neden rahatsiz oluyosun ki

0|0
    0|0
  • kardeşim annenle konus o ablanla daha yakın sonucta gerekli uyarıyı o yapar rahat ol

1|0
    0|0
  • Ne var ki bunda ablan?

0|0
    0|0
    • Tavirlari cok rahat, utaniyorum odadan cikamiyorum resmen utangac birisiyim

• Rahat olabilir tercih meselesi bende rahat biriyimdir ama bence Şu an senin tutumun cok sacma hem annen baban karismamis bu duruma senin kardesi olarak kabullenememen cok sacma degil mi?

• Neden rahatsız oluyosun

0|0
    0|0
  • Bunu ona şöyle dikkatli olsun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Annenin babanın yapamadığını sen yapamazsın. Konuşmayı deneyebilirsin ama çoğu kişi dinlemez. Bence durumu senin kabullenmen gerek aksi halde aran kötü olur. İlla bir şey yapacağım diyorsan konuşursun bu giyim tarzından rahatsız olduğunu söylersin. Bu duruma çeki düzen vermezsen çok fazla seninle aynı ortamı paylaşamam dersin. Sonra yapacaklarına göre ya kabulleneceksin ya da senin için biraz daha dikkatli giyinecek.

0|0
    0|0
  • Eline alacan kızılcık sopasını bir güzel ıslatacan ve Allah ne verdiyse... Ablan ondan anlıyor galiba.

0|1
    0|0
  • Yazlıkta nasıl giyinmesini bekliyorsun? Pardösü veya kayak montu falan mı?

1|0
    0|0
  • Giydirme? anani bacani koru iste

1|0
    0|0
  • abla ayıp oluyor de..

0|0
    0|0
  • Başlığı okudum ayrı bir cevap vericektim içeriği okuyunca yuh oha be diyesim geldi bu kadarda olmaz ki arkadaş ben böyle insanları baya bir sorunlu görüyorum Allah ıslah etsin

1|0
    0|0
  • Ablanın yaşı kaç

0|0
    0|0
    • 21 yasinda

• ablana saygı göstermelisin ama düşünceni de belirt ve aynı şekilde giyinmek istiyorsa, karışmamalısın.

• Söyle kız

0|0
    0|0
  • Aile büyüklerine bildirmek şart

0|0
    0|0
  • Sende de sıkıntı var bro.

0|0
    0|0
    • Ya ben utaniyorum o oyle dolasinca.. Utangac birisiyim ben 45 derece havada normal pantolon + tisortle dolasiyorum

• Yok artık :)))

0|0
    0|0
  • Annene soyle konussun onunla..

0|0
    0|0
  • olma bosver

0|0
    0|0
  • Soylemelisin

0|0
    0|0
  • La olum s*kt*r git. aziz mübarek günde insanlarında huyunu bozma.

0|0
    0|0
  • Ee konuş onunla?

0|0
    0|0
  • Sanane bundan istediği gibi giyinin ne bu ya...

0|0
    0|0
  • ona söylemelisin olmadı annene söyle

0|0
    0|0
  • Oha lan oha jahaahshahajh

0|0
    0|0
  • usulca söyle ya kırmadan ver ayarı

0|0
    0|0
  • Döv.

0|0
    0|0
  • İzah et ablana, anlar inşallah.

0|0
    0|0
  • kızlar bu konulara dikkat etmeli. rahatsız ediyo beni de benzer şeyler.

0|0
    0|0
  • Bunun suçlusu aplan değil.
    Anne baban özellikle de annen.
    Annen, edep utanma dini deger ve hassasiyet olarak aplana ya da sana ne verdi? Kocaman bir hiç. Dini eğitim vermeden insan yetiştiremezsin. Sadece hakim hekim yetiştirirsin...

1|2
    0|0
Yükleniyor...