Çevrenizde kötülükle beslenen insanlar var mı?

Çevrenizde kötülükle beslenen insanlar var mı? Sürekli kötülük peşinde olan başkalarının üzüntüsünden haz duyan insanlar var mı?

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Var kanka Allah affetsin
    Keskin sirke küpüne zarar kötülük döner dolaşır kendilerini bulur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Çevremi takip etmiyorum

1|0
    0|0
  • Ta kendisiyim

1|0
    0|0
  • Kötülükle beslendiğini düşünmeye başladığım insanlar var. Hala emin olamamış durumdayım ancak.

2|0
    0|0
  • olmazmı çook

1|0
    0|0
  • valla pek yok bende sanırım çünkü insanlar ne kafası yaşıyosa bende onu yaşıyom ortak yol buluyorum hep yani insanlarla

1|0
    0|0
  • Yok.

1|0
    0|0
  • çevrem de yokta ülkenin başında var

1|0
    0|0
  • Evet var ama arkadaşım değiller

1|0
    0|0
  • Biz ortamda dozunu kaçırmadan troller ve güleriz ama kalkıp ahahahahahahhaahha salih bacağı kırılmış ne güldüm kolu da kırılsaydı demez kimse bence :D

1|0
    0|0
  • her toplumda her ortamda var öyle insanlar. biri mutsuz olunca gülüyorlar ya ayar oluyorum.

1|0
    0|0
  • Yok cevremde barındirmam

1|0
    0|0
  • Her daim vardır. Bu arada iyi kandiller.

0|0
    0|0
  • İllaki vardir olmasinida yadirgamiyorum zaten ama biz akilli olursak kimse mutlulugumuza engel olamaz.

1|0
    0|0
    • Oluyorlar ama..

• Neyse bisey demiyorum kullanici adinin hakkini veriyorsun gercektende hayirli sahurlar..

• Sağ ol sanada..

• Kafayı taktığım insanların göz yaşları benim içimde mutluluk hormonu salgılıyor. Küçükken annem beni öfkelendirdiğinde bir olay yüzünden ağlamasından büyük keyif alıyordum. Kafayı taktığım bir insanın ölümü bile beni mutlu eder. Kafayı takmam için bana zarar vermesine gerek yok.

1|0
    0|0
  • kötülükle besleneni, döner dolaşır kötülükler bulur laf anlamaz kız...

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...