Anne ve babamla sorunlarım var :'( ?

Arkadaşlar ben 1 hafta önce babamla tartıştım bana ben senin babanım dedi ve vurdu :'( . Bende sen benim babam değilsin dedim. Ve sonra hiç konuşmadık. Üstelik bu ilk defa olmuyor. Sürekli tartışıyoruz. Her şeye karışıyor. Facebook hesabımı kapatmam için beni zorluyor. Hatta bu siteye bile girmeme izin vermiyor. Doktor olmam için beni zorluyorlar. İstemediğimi söylediğim de de kazanamayacaksın diye dimi. Senden bir b*k olmaz vs vs şeyler söylüyor. Daha babamla olanlar bitmeden annemle de aram bozuldu. Bu ramazan ayında oruç tutmasına rağmen sürekli beddua ediyor. Keşke olmasaydın diyor. Çok pişmanım seni doğurduğum için felan diyor. ev işi temizlik falan yapmadığım için böyle söylüyor. Daha az önce bilgisayarda film izliyordum aldi bilgisayarımı. Hiçbişi yapmama izin vermiyorlar. 8 aydır telefonum yok. Söylediğimde de ne yapıcaksın sen telefonu ne işine yarayacak sanki diyorlar. Ne yapıcam ben ya. Lütfen yardım edin bana. Dayanamıyorum artık :(

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• dediklerini yap ve doktor ol. doktor olunca sen emir verirsin.

1|0
    0|0
    • Peki sence haksız değiller mi? . Etrafımdaki bir çok insan ebeveynlerime hak veriyor :/

• durum malesef bendede seninki gibi aynıydı. okumadım ama elimde şu an çok iyi işim ve mesleğim var. eve para getirip çalışdığım an herşey değişti. evet haksızlar ama senin iyiliğini istiyorlar.

• Hmm Teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Allah sabır versin senin anne ve baban oldukları için kontrol kendilerinde sanıyorlar ama bu kadar baskıya rağmen iyi dayanmışsın kardeş bir an önce üniversite kazan ve uzağa git kurtul hayırlısıyla ya da muhatap olma olabildiğince uzak dur aynı evde zor olsa da sabırlı ol bir süre dayan gidebilecek dede evi falan varsa ne olur kaç kurtar canını Allah yardım etsin ama güçlü durmaya devam et geçecek sonu var sabırlı ol.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 3

• Babamla babanın kardeş olma ihtimalini düşünüyorum şu an
    Aynılar 👐

3|0
    0|0
    • bende onun türünün son örneği olduğunu düşünmüştüm halbuki :/

• En kısa zamanda tükenmeleri dileğiyle 🙏

• çoçoçook amin :D

• Bir meslek sahibi ol ayrıl evden

1|0
    0|0
  • Benimde babamla sorunlarım vardı. şu an düzelttim ve diorum ki keşke en baştan düzeltmeye çalışsaydım. Şimdi gözlerimin önünde yaşlanmalarını görüyorum buda canımı çok yakıyor 😢😢😢😢

1|0
    0|0
    • Çoğu kişi böyle söylüyor ama içimde onlara karşı sönmek bilmeyen bir öfke var sanki. Ne yapacağımı bilmiyorum. Düzeltmek için onlar bir çaba sarf etmiyor. hatta aramızda sorunların olduğunun bile farkında olduklarını sanmıyorum

• Benimde annem babam ayrıydı resmen çocukluğumu yaşayamadım. AFFEDEMEDİM. Keşke zaman geri dönse kötü de olsa yine onları sevsem

Yükleniyor...