İlişkide yaş farkı önemli mi?

ben 27 yasındayım ama 19 20 gosterıyorum hatta çok sasırıyolar gercek yasımı duyunca makyajsız 17 18sin diye bilen var mesala ben 23 24 yasında bırını begensem karsı taraf yasımı sorun eder mi?

0|1
12|23

En İyi Erkek Görüşü

• Hayret kendinden kucuk bir erkege bakan bir kiz 😀

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• seni kandırıyorlar :/
    çıtır hakkındır :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• 27 yaşında makyajsız 17ymiş, kıyafetsiz 12 falansın hatta saçların topluyken de zigot falansındır sen :D :D

0|0
    0|0
    • Dalga degil gercek insanlarin görüşü bu

• Yokk

0|0
    0|0
  • Onemsiz

0|0
    0|0
  • etmemesi lazım

0|0
    0|0
  • Beğenme ya hu.. Kaçırdın tabi zamanında bütün iyi erkekleri, şimdi çıtayı düşürmeye çalışıyorsun..

0|0
    0|0
    • uzun bı ılıskım vardı yıl kadar sayesınde :D

• ıns canım ya ustu ıstemıyorm

• Şansın yok, öyle söyleyim. İdeali kendinden büyük olmasıdır zaten, ki o yaşta erkek seçen taraf olduğu için zorlar seni. O yüzden 25 dedim.

• Vay şanslı bıdık 😅
    Ben çıtır severim istemezdim xd

0|0
    0|0
    • Rakamlara takilmak aptallik degilmi? Bazisi 20 yasindadir ama 30 yaşında gözükür bazısı 30 yasindadir ama 25 gozukur

• Abla şu an saçmalıyorsun😅
      Yüzün genç gösteriyor diye bütün vücut hücrelerinde 18 yaşına inmiyor, bana göre erkenden çökme riskini göze almazdım ama isteyen bulursun elbet 😄

• olur olur

0|0
    0|0
  • 5 bazen yaşa kadar limit var devam edebilirsin...

0|0
    0|0
  • Etmez hoşuna bile gider. Ama benimle evlenir mi diye sorarsan Hayır.

0|0
    0|0
    • neden?

• ya da en doğrusu buu

• Aile faktörleri. Ben 30 uma geldiğimde o daha da ihtiyar olacak diye düşünmeli. Bin çeşit şey.
      Seninle çıkmayı istemesi daha genç kızların olmaz dediği şeyleri seninle yaşama ihtimali ve fikri. Kendinden büyük kızla çıktığında arkadaşlarının vay çapkın aferin tarzındaki gazlarıni arkadaş grubunda büyük hatun ayarlamıştır hikayelerini saymıyorum. Bunların hepsi büyük biriyle çıkmak için küçük bir çocuğa göre iyidir.
      Yasa aynı evde kal ne isterse ver evlilik dersen yüzde 99 u topuklu poposuna vura vura kaçacaktir.

• Hayır

0|0
    0|0
  • İlk etmez sonra eder

0|0
    0|0
  • Her erkek olgun kadın ister. Bende benden büyük kadınları daha çekici bulurum.

0|0
    0|0
  • önemli

0|0
    0|0
  • Onemi yok sevmek olduktan sonra

0|0
    0|0
  • Etmez bence

0|0
    0|0
  • etmez önemli olan ten uyumu :) hoşuna gider erkeklerin

0|0
    0|0
  • Kişiden kişiye değişir o. Nereden bilelim nasıl bir karakterden bahsediyorsun.

0|0
    0|0
  • Eder tabi hemde çok eder

0|0
    0|0
  • kişisine bagl değil mi biraz

0|0
    0|0
  • evleneceksen sorun olur turkıyede

0|0
    0|0
  • evleneceksen eder gerisi bok zaten

0|0
    0|0
  • 29 um ben alayım seni napcan o yaştakini

0|0
    0|0
    • genc gösteren erkeklerden hoslanıyorum dıgerlerı yanımda abim gıbı duruyor:(

• ay birde güzelim :D

• Hmm oda ayrı bir artın o zaman ne diyim evlenecek olan adam gerçekten şanslı :)

Kızlar Ne Diyor 11

• erkek 10 yaş büyük olunca sorun olmuyor kadın 5 yaş büyük olunca sorunsa bu işte bir boklk var demektir. erkek egemenliğinin pis anlayslarndan. eger iki insan anlasyorsa yas onemsiz. ne 30 yasnda adamlar var beyinleri ergen. ne 20 yasnda cocuklar var gayet zeki.

1|0
    0|0
  • Cok problem değil sen 27 o 24 se ama kafa yapiniz uyuscakkmi mesela ben 25 yadindayim yasitlarimdan hoslanman agirbasliyim erkek arkdslarim 34-35 civari oluyodu ben oyle anlasiyorum yapi meselesi

1|0
    0|0
  • Bilemiyorum yaa normalde erkekler buyuk olir yani olgunluk acisindan onun buyuk olmasi daha iyi bence

0|0
    0|0
  • Önemli

0|0
    0|0
  • 30 yaşında olanları bile çocuk gibiyken 23 24 yaşında olanlarıyla hiç anlaşılmaz..

0|0
    0|0
  • Bence sorun eder birçok kişi ama, kişiden kişiye de değişir bu durum

0|0
    0|0
  • Bnde cok kucuk gosteriyorum bu Şu an icin sinirimi bozuyor ama belki ilerde hosuma gider... soruna gelince bu kisiden kisiye degisir

0|0
    0|0
  • Kendini avutma 27 yaşındasın abla

0|0
    0|0
    • tatlım uc yas kucuk kızkardesımı ablam sanıyolar

• Olabilirrr ama bu senin 27 yasında olduğunu değiştirmez minyon ufak tefeksindir fidan gibi uzun ince değilsindir seni ufak bişey sanmalarının nedeni budur ve iyi bişey değildir?

• 167 boyundayım tatlım ve 53 kıloyum mınyon sınıfına gırmıyorum

• Erkeklere belli olmaz. Çoğu da sorun eder bence.

0|0
    0|0
  • Eder

0|0
    0|0
  • O kadar yaş farkı yok ki sorun olmaz bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...