Neden Guru, Master, Editör Olmak İçin Bu Kadar Çaba Sarfediyorsunuz?

Herkes herseye yorum yapıyor sırf puan alıp xper seviyelerini yükseltmek için. Ve bu yarış ne içim. Yapılıyor amaç ne çok merak ediyorum. Burda her gün aynı sorular soruluyor değişik hiç bir şey göremiyorum.

3|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

• 5 tane aynı soru görmekten bana da gınalar geliyor ve eşitlik tercihim benim de katılıyorum

0|1
    0|0
    • Dönüp dolaşıp hep aynı şeyler. Her gün her saat. Dakikada 20 soru soruluyor ve bu soruların hangi birine ne yazacağimizi düşünüyoruz. Aklımız karışıyor. Cinsellik cinsel sağlık Ayrılık aşk ve İlişkiler konularını daha ilk girdiğimde engellemistim. Ama bakıyorum her bölümde alakasız sorular. Bilmiyorum amacıyla eş değer olmaktan çıkmış bir görüntüsü var buranin ve zamanla da popüler bir yer olmaktan çıkıyor diye düşünüyorum

• Hep bo beklenti içindeyiz. Acaba biri bişey yazacak mi Acaba xper puanım artacak mı acaba 2 saat sonra 24 saatim doluyor 1 soru daha Sorup öyle yatayim vs.. gibi düşüncelerden dolayi burdayız bence

• Yeni bilgiler ve değişik görüşler de ediniyoruz bence o kadar da olumsuz değildir

En İyi Erkek Görüşü

• Kenarda kalmışların sığınma yeri burası

0|1
    0|0
    • Burası kimsesizler limanı ama herkes demir atarsa ve sürekli burda olup sürekli aynı şeyleri yaparsa degisiklik görmediğimiz için belli bir süreden sonra gitmek zorunda kalınabilir. Çünkü konular görüşler ve aynı.

Kızlar Ne Diyor 13

Erkekler Ne Diyor 6

• bir heves bu aslında popiler olabilmenin amaç olduğu bir varsayım..
    Fazla değil kısa süren bir popilite 1 ay girmezse unutulan cinsten, eski bir guru olarak söylüyorum cidden bu sitede popiler oldum bir yararı olmadı emin olun seni , senin tanımadığım birinin tanıması sana hiç birsey katmıyor.. Saygılar #Dasdfghjkl

0|0
    0|0
  • Her yerde torpil var..

0|0
    0|0
  • Valla ben de anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • cozdun sen isi

0|0
    0|0
    • Aynen ben de 14 temmuzda gideceğim bu siteden. Her gün aynı pilavı yemek gibi. Ve site kendini geliştirmiyor. Kızlar ne diyor başlığı ile zaten neye hizmet edildiği amaç bile belli değil. Herkes kafasına göre Kahraman herkes Kral Burda. Erkeklerin hepsi zaten iyilik Meleği😎

• herkesin porsche si, idare ettigi 15 manitasi, banka da 3 milyon lirasi dolu adamlara dolu burasi

• Hepimiz toprak olacağız değil mi? :D

0|0
    0|0
  • benim amacim belli

0|0
    0|0
Yükleniyor...