Huzur evine gidermisiniz ziyarete?

Ben cok severim 😊 Bugün gittiğimde kapının önünde misafirini bekleyen tontik biri ile kısa bir sohbetimiz oldu aslında pedikürede gitmeliymiş ama misafirine öncelik tanıyıp gözü yollardaydı, çok tatlı ya 😍😍 onların yaşanmışlarını dinlemek, güldürmek, sohbet etmek hoşuma gidiyor herkeSe tavsiye ederim 👍🏻👍🏻

1|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sık sık. Huzur buluyorum çok tatlılar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben yaşlıları ziyaret ediyorum onlarla eğleniyorum sonra da orada olduğumu herkes bilsin diye check in edip twik atıyorum.

1|0
    0|0
  • Bir kaç kere gittim guzeldi

1|0
    0|0
  • bir kere böyle bir grupça gitmiştik
    Galatasaraylı bir amca vardı buraka fena sövüyordu ona da selam olsun 😂

0|0
    0|0
  • Gitmem

0|0
    0|0
  • Hmm iyiymiş ☺️

0|0
    0|0
  • Yokk

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • ya ben hep tvlerde görüyorum gerçektede gittiginde , tvdeki gibi güzel karşılıyolar mı? bu konuda aydınlatabilirmisin bizi...

0|0
    0|0
    • Senin nasil bir davranış sergilersen öylede bir karşılık alırsın..

• aslında sormak istedigim gerçekten dışarıdan gelen insanlara ihtiyaçları var mı, seni gördüklerinde gözlerinde bir mutluluk görebiliyormusun. çünkü bunu başarmak çok güzel bişey olsa gerek, haksızmıyım...

• Ben aslında bazı yazlar çalışıyorum orda ve gerçekten sohbet etmek için birini arıyorlar tabi.. Ondan sonra mesela ben güleryüzlü biriyim ve oradaki bir Adamın şu cümlesini hiç unutamam: " aa ne güzel onca Zamandan sonra gülen bir yüz görmek" yani Güler yüz, sevgi ve arada sohbet baya iyi geliyor onlara👍🏻

• Beni de çağırsaydin ya kız 😃

0|0
    0|0
  • helal sana

0|0
    0|0
  • huzur evinde, huzursuz olurum. öyle çok sakin oldu mu ben rahatsız oluyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Giderim

1|0
    0|0
  • Gitmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bende gitmek istiyorum ya

1|0
    0|0
  • Evet gitmiştim öneririm

1|0
    0|0
  • Ben mezarlıkları tercih ediyorum şahsen

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedim ama aklımda çocuk esirgeme kurumu vardı huzur evi de aklımda artık

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedim

0|0
    0|0
  • 3 kez gittim hepsinde de salya sümük eve dönüyorum ya 😂😂

0|0
    0|0
    • Yani bir yandan üzülüyorsun ama en çokta huzur buluyorum ben

• Ahah ay evet en sevdiğimm 😂😂
      Bazıları babaanne, dede edasıyla yaklaşıyor bazıları sana düşmanınmıs gibi bakıyor 😲😲
      Birde benim favori süslü teyzem var bir dahaki gelmeme ne istiyorsun diye sorduğumda yiyecek birşeyler istiyor ama dışarıdan abur cubur tarzında birşeyler yemeleri yasak olduğu için götüremiyorum içime dert oluyor 😂😂

• 😅😅😅

• severim eskiden cok giderdim ama Şu an pek gidemiyorum maalesef

0|0
    0|0
  • eskiden giderdim şimdi oturdugum yerlerde yok gidemiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...