Kızlar, Türk kızları neden kaslı erkek görünce içine düşüyor?

Ben almanyada büyüdüm iyi bir vücud eğitimim var buraya geldiğimde türk kadınları bana ve göğüslerime içine girecekmiş gibi bakıyor. Yani almanyada böyle şeyler olmaz. Fakat burda genç yaşlı demeden yanımdan geçene kadar gözümün içine bakıyor. Parka oturduk geçen kızlar sanki benle bir derdi varmış gibi gözümün içine bakıyor. Utandım çok.

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• Ülkemizde kız erkek fark etmeksizin laf atmaya ve dikizlemeye bayılır. Burda yaşyacaksan alışman lazım malesef bu duruma çünkü insanların içi kötü engel olamıyolar kednilerine..

0|0
    0|0
  • Tipte numara yoksa kasa bakmaları normal knk

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum esmerim arkadaşlarım karizmatik birisi olduğumu söyler ordanda dikkat çekiyormuşum

• Genelde kası sadece fotoğraflarda gören tiplerdir kendileri. Zaten etrafında bolca karizma kaslı vs. arkadaşı olan bir kız dibi düşercesine bakmaz. Biraz yoklukla alakalı. :D Erkekler de güzel bir kız görünce aynısı oluyor emin ol.

0|0
    0|0
  • Neden yok:D yokluktandır

0|0
    0|0
  • Besyoyla ayni kampusteyiz hic ilgini çekmiyor, yokluktan bakiyolar bence

0|0
    0|0
  • şikayet etme teveccuhunuz de :)

0|0
    0|0
  • Erkeği itici yapan etkenlerden biri benim için, sevmiyorum
    Ama 16 yıldır yanlisTürk'üm dur bir daha düşünücem vallahi dibine kadar Türk'üm yani varmış demek ki 💁

0|0
    0|0
    • Ah bu ks hemen dönderiyor 😏
      16 yıldır yanlış bilmiyorsam Türk'üm ve kaslı erkekler bana itici geliyor varmış demek ki 😁

• Kötü bişey mi bu

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey yok

0|0
    0|0
    • Gözlerimle gördüm bu gün nasıl yok

• türk erkekleri dolgun kalcalı ve seksı göğüslu bayanların ıcıne neden dusuyorsa aynı nedenden

0|0
    0|0
    • Ben türk erkeklerini bilmiyor

• evet bende sende onu farkettıgım ıcın zaten artık cevap vermıyor dedım:))

• Hepinizi gerizekalısınız

• Bnce seninki abartıdır ondan burda da kaslı erkek bol

0|0
    0|0
  • Almanyadaki turk kizlari, Turkiyedeki turk kizlarindan biraz daha farkli olduklarini dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • Tja die sehens halt nicht so oft 😄

0|0
    0|0
  • ne alaka? içinize düşmüyoruz 1. 2. si siz kızlar şöyle olsun derken iyi ama.

0|0
    0|0
    • Yoo gayet düşüyorsunuz bu gün gözlerimle gördüm. Ben kadın istemem banane ki almanyada istersem zaten var bir sürü artık sıkıldım

• tamam kardeş.

• canım

• Gormemisler onlar 😂😂😂

0|0
    0|0
  • abaza heryerde abaza cinsiyet ırk farketmiyor

0|0
    0|0
  • Yok öyle birşey olağandır.

0|0
    0|0
  • Çünkü türkiye de kasli erkek pek yok