Utanma kalmadı mı? Bu kadar mı düştünüz?

Yav hiç mi korkunuz yok Allah'tan? Hiç mi utanma yok? Hiç mi merhametiniz, vicdanınız yok? Evli erkeklerle/kadınlarla olmaya utanmıyor musunuz? Bu kadar mı düştünüz? Bu kadar mı yokluktasınız? Nedir sizin derdiniz? Nedir evli insanların yuvasını dağıtma merakınız? Dilerim sizin de bir an olsun yüzünüz gülmez. Pes be pes!

2|4
23|35

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman söylerim bu siteye geldikten sonra gördüm ki doğru düzgün ahlaklı insan bulmak çok zor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın ama şöyle bir durum var ki isteyen istediği kadar yazsın, peşinde dolaşsın hatta aşık olsun sonuç evli olan kişide başlar ve biter. Burada önemli nokta evli olan kişinin gözünü gönlünü başkalarına kapatmasıdır

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• Yokluktayım ama evli bana yakışmaz..

1|0
    0|0
  • Gözlemlerime göre, bu site üzerinde de gerçek hayatta da evli erkekleri ayartmaya çalışan kadın sayısı çok daha fazla. Acizlik bu, kolaya kaçmak tamamen.

1|0
    0|0
  • Haklısın valla

1|0
    0|0
  • Karaktersiz ve midesiz insanlarin işi.

1|0
    0|0
  • Noluyor şimdi ya
    kendimi evli birinin yuvasını yıkmış gibi hissettim
    Yazık bana be! Ne pislik bir adammışım!

0|0
    0|0
  • Ş*refsizler yaparlar öyle

1|0
    0|0
  • Allah hidayet versin ne diyilebilir

1|0
    0|0
  • Hakli. Or*spunun biride ailemi dagitmisti annemle babam yani

1|0
    0|0
  • vay terbiyesizler

1|0
    0|0
  • Dindar genclik istiyoruz

1|0
    0|0
  • Sayıları artıyor. Yazık valla ne diyelim.

1|0
    0|0
  • Nereden çıktı şimdi bu

0|0
    0|0
  • Yok maalesef 😐

1|0
    0|0
  • Sanki sadece evlilerle takılanlar suçluymuş gibi konuşuyorsun. Evli olanların suçu yok yani bu durumda öyle mi?

0|0
    0|0
    • Onlar da suçlu ama başta evli olduğunu bile bile yüz verende suç bence

• Alakası bile yok. Kefeli terazide ağırlık tartmıyoruz burada. Bu haltı yiyen iki kişi de aynı oranda suçludur.
      Zira insanlara irade ve akıl denilen vasıflar boşuna verilmemiş...

• Ulan yine hangi kodumun erkeği yav şaklık yaptıda ceremesini tüm erkekler çekiyor. Yeter mk her gün sizin yüzünüzden hakaret yiyoz

0|0
    0|0
  • Burdaki çoğu sorular, uydurma gibime geliyor.
    Evli adamla/kadinla şunu yaptim bunu yaptım yok bilmem ne gibi konusan uyelerin çoğu salliyor kafadan.
    Çünkü böyle konular her zaman daha cok tepki toplar, daha cok görüş alir. Bu da xper kasmalarina yardimci olur.
    Gizli kullanici ozelligi kaldırılmalı derim.

0|0
    0|0
  • sana +1 veriyorum helal

1|0
    0|0
  • valla apla biz bişi bilmiyoz

1|0
    0|0
  • Sakin ol ahmet.

0|0
    0|0
  • Anlıyorum

0|0
    0|0
  • Sanane ya avukat mısın? Karısının kocasının sorunu tamam bana göre de uygun değil de böyle tepki de verilmez. Gören diyecek ki bunun kocası mı başka kadınlarla birlikte olmuş.

0|0
    0|0
    • Toplum da sizin gibi. Her boku kabul ede ede bu hale geldi.

• İnsanın 3 temel ihtiyacı vardır Yiyecek, Barınma, Seks unutma seks ilk 3tedir canım. Tabi senin bilgi dağarcığın kısıtlı sanırım konuşmayı kesebiliriz yoksa bundan sonra baş ağrısına giriyor cahiller uğraşmak yoruyor.

• Hemşireye ihtiyaçlar hiyerarşi sinden bahsediyor haspam.

• yarası olan gocunur.

0|0
    0|0
  • Herkesin hayatı kendine, bu kadar'da insanlara müdahil olmayı çok seviyorsunuz. siz yapmıyorsunuz, gidin takılın kendi kumunuzda, başkasından size ne. alla alla.

1|0
    0|0
  • Valla ben bişi etmedim..

0|0
    0|0
  • yuvanımı yıktılar noldu be

0|0
    0|0
  • noldu la niye dertlendin

0|0
    0|0
  • ne oldu? moralin mi bozuk?

0|0
    0|0
  • Sanane zevk meselesi evli kadınlar hosuma gidiyor

0|0
    0|0
  • Niye kızıyon senin manitaya mı çöktüler

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 22

• Oro. spuluk Şeref. sizlik paraylami işte yazık bende çok sinir oluyorum boylelerine

1|1
    0|0
  • Katılıyorum

1|0
    0|0
  • Ne oldu ne bu sinir canim insanlar malesef böyle artık milletin meshebi çok geniş

1|0
    0|0
  • öyleler maalesef

1|0
    0|0
  • bende senin gibi düşünüyodum ta ki bir arkadasım evli bir erkeğe aşık olana kadar. Onun acısını beraber yasadım o da öyle derdi sakın büyük konusma kınama neler yasıycağını bilmiyosun

0|0
    0|0
  • Hainlik bence bu! karşıdaki kişinin yıkılacağını bile bile nasıl ihanet edersn ona ya. Boşa git naparsan yap, ama insan asla aldatmamalı karşıdaki kişinin gururuyla bu kadar oynamak acımasızlık ve karaktersizlik.

1|0
    0|0
  • Öyle kalitesiz çok piyasada ama sakin olmalısın.

1|0
    0|0
  • Sakin ol.
    Öyle bir dedin ki yuva dağıtan biri gibi hissettim.

0|0
    0|0
  • Haklsiin sonuna kadar arkandayim

1|0
    0|0
  • Kınadığın başına gelmeden ölmezsin
    Neden beddua ediyorsun doğru mu sence

0|1
    0|0
  • Karaktersiz çiğ süt emmis mayası bozuk yaratiklardan Allah uzak eylesin bizleri

1|0
    0|0
  • İlişkilerde hiçbir zaman hata tek tarafın değildir. Evli insan yuvası dağılsın istemese kimseye karşılık vermez. Asıl suç evli olduğu halde yüz verenlerde bence..

0|0
    0|0
  • Genele yazmışsn?

0|0
    0|0
  • Biz naptik la

0|0
    0|0
  • Ay bir de bunu marifet zannediyolar

1|0
    0|0
  • gerçekten çok iğrenç bir şey.

1|0
    0|0
  • Kınamayalım. Başımıza gelebilir

0|1
    0|0
  • Sevgilisini aldatanlara bir şey demiyorsun ama hatta yardimci oluyorsun. Bunu yazman şaşırttı

0|0
    0|0
    • Sevgiliyle eş bir değil. Tamam sevgili de aldatılmamalı tabi ki ama belki de o durumla o insan bir ders alacak ve o insanla yolunu ayırıp kurtuluşa erecek. Bunu bilemeyiz.

• Aynısından yapanlara ne meraklılarmış günah işlemeye

0|0
    0|0
  • Haklisin

0|0
    0|0
  • ne oldu yıne?

0|0
    0|0
  • 3. kişilerin kimseye karşı sorumluluğu yok, böyle durumlarda tek suçlu aldatan kişidir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...