Arkadaşlar bişey danışacağım... soru detayda?

Sizin aylık 15 bin TL geliriniz var iyi bir mesleğiniz var.. iyi bir arabanız eviniz arsanız dükkanınız var.. ama çok seçici olduğunuz için kimseye evet diyemediniz ve çevrenizdeki herkes evlendi.. bir baktınız yalnızsınız.. arkadaş çevrenizde dağıldı kimse kalmadı.. ne yapardınız? Ben aynen öyleyim şu an.. özgüvenim çok yüksektir ama bu aralar çok yalnızım.. insanlar bana imrenerek bakar.. bunaldığım Zaman çoğu kez tek başıma farklı Ülkelere gidiyorum.. Zaman'ında tutkulu aşklar yaşadım ama bitmek zorunda kaldı.. ben de artık sevmek istiyorum.. aşk da aramakla bulunmuyor.. bana ne tavsiye edersiniz?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Görücü usulu 😕

0|0
    0|0
    • Onu da denedim... kalbim atmıyor beğenemiyorum ya da çirkin kızlar denk geliyor..

• Anladım umarım bulursun Allah gönlüne gore versin (:

• Amin cümlemize ama Allah bir kimseye herşeyi vermiyor işte.. ben de tek başıma yatmaktan sıkıldım.. sımsıkı sarılıp iyiki sen varsın diyeceğim birini istiyorum ama çıkmıyor..

Kızlar Ne Diyor 3

• Nasip derdim üzülmezdim

0|0
    0|0
    • Zaten herşeye nasip diye bakıyorum ama yalnızlığın Nasıl bişey olduğunu bilir misin

• sana tavsiyem bu gelir ev araba mevzusunu yeni tanışcağın kadınlara söylememen para için sana gelmeleri iyi olmaz umarım güzel bir aşk yaşarsın

0|0
    0|0
    • Zaten benim sorunum o.. Nasıl anlayabilirim beni ben olduğu için seven kişiyi.. zaten asla şunum var bunum var demem.. bu görgüsüzlük.. ama taktığım saatten giydiğim kıyafetten bile belli oluyor bazı şeyler.. Allah insana herşeyi vermiyor işte.. ben de sevdiğim kadını bulamıyorum.. oysa ona herşeyimi vermek istiyorum...

• Anladım sen yanlış bişey yapmıyosun o zaman Bekliceksin yapcak bişey yok ama çokta takılma rahatlığın bağımsız olmanın tadını çıkar şimdilik sana bol şans:)

• Ya arkadaşım kalmadı sorun o... ben statüm gereği her insanla arkadaşlık yapamam.. kaliteli insanları Nasıl bulacağım.. yeni arkadaş ortamı Nasıl olur? bir de işim yoğun.. hastalarımla uğraşıyorum.. tatile tek gitmek de baydı..

• Kendin demişin aramakla bulunmuyo. gelmesini bekle. ya da içinde biri varsa ona adım at

0|0
    0|0
    • Kimse yok işte Nasıl bulabilirim o kişiyi sorun o..

• Ah kalbim atsa... olmuyor işte.. Başak burcu erkeğiyim zor seviyorum..

• E o zaman zorlamıcaksın yoksa derdine ne

Erkekler Ne Diyor 4

• Git bir fabrikaya gariban usulü takıl. Beğendiğin birine yapış eğer seni öyle kabul ederse tut kolundan bas nikahı.

0|0
    0|0
  • Yapcak birşey yok aslında hepimiz yalnızız...

0|0
    0|0
    • Nasıl yalnız oluyorsunuz.. herkes sevdiği ile Mutlu ben ise koca evde yalnızım ve adım bay hayır oldu... bu daha da kötü..

• ben de iş bulup izmire gitmek istiyorum... Yalnızlığa alışıyorsun da parasız yaşanmıyor...

• Umarım en yakın Zamanda iş bulursun

• secici olma

0|0
    0|0
  • kimsesiz birini bul sevindir

0|0
    0|0
Yükleniyor...