Bugün bir video izledim kapanmakla ilgili. Videoyu durdurup hevesle aldığım açık saçık bayramlıklarıma bakıp kendimden utandım. İlk reglimi baya uzun zaman önce oldum. Ateist bir geçmişim var. şu an Allah'a şükürler olsun dinim imanım yerimde fakat kapanmalı mıyım emin değilim bir tereddütüm var.

2|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Tereddütlerin neler

0|0
    0|0
    • İnsanların bana hor gözle bakması, şarkı söyleyemeyecek olmam, açık kızlara imrenme olasılığı , dışlanmak vs. vs.

• Bu gece kadir gecesi yani öyledir inşaallah dua et bol bol kapanmayı kolaylaştırsın diye Rabbim... bana ve tüm Peygamberimizin ummetine de dua etmeyi unutma.. bu geceyi iyi değerlendirmeliyiz ben çıkıyorum 😊

• Tabi ki 😊☺

Erkekler Ne Diyor 11

• Bazı dinsel şeylere hızlıca dalanlar sonra aynı hızla uzaklaşıyorlar..
    Sindire sindire yapmak lazım.. Yavaş yavaş yaşam tarzın haline gelir..

0|0
    0|0
  • Hayırlısı

0|1
    0|0
  • Kafana gore

0|0
    0|0
  • İstediğini yap

0|0
    0|0
  • yok bız sımdı kapanma tekrar ateıst kımlıgıne don desek donecekmısın egerkı allaha sukur muslumansan allahım emrı bu yonde ama kendımden utandım dıyorsan artık neden tereddut edıyorsun

0|0
    0|0
  • Allahin emri bu yonde

0|0
    0|0
  • Kapan gerisi gelir insallah.

1|0
    0|0
  • Kapan

0|0
    0|0
  • bir link atıcam sana

0|0
    0|0
  • içindeki sesi dinle

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Acele etme ben çok sevindim Allah içine vermiş zaman içinde kalbin daha çok isteyince nasip olur inşallah

0|0
    0|0
  • Sözler Köşkünden mi izledin?
    Ayrıca eğer yapabileceksen hakkını verebileceksen kapan. İyi düşün. İstersen konuşabiliriz yardımcı olmaya çalışırım ben de.

0|0
    0|0
  • Kapan.

0|0
    0|0
  • Kapanmalısın

0|0
    0|0
  • Allah kapan demiş. İnsanların sözüyle yapmak doğru olmaz

0|0
    0|0
  • İnşallah o senin bileceğin iş

0|0
    0|0
  • Vay be zamanında cünüpmü gezdin

0|0
    0|0
  • Bence simdilik verdigin karar saglikli olmayabilir bunlar bu kadar basit seyler degiller

0|0
    0|0
  • aman ya kapanıp napcan boşver

0|0
    0|0
Yükleniyor...