Sevgi öğrenilir mi kazanılır mı? Sevgiyi bilmeyen biri, hiç sevgi görmemiş biri sevgiyi nasıl kazanır? Kendi kendine sevgiyi öğrenebilir mi, yoksa sevgi içgüdüsel bir şey midir? Her şeyin anahtarı olan sevgiden yoksun insanların suçu var mıdır?

Güncellemeler:
Henüz istediğim cevap yok
Sevginin olup olmadığını nasil anlaşılır

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İçini titretir sevdiğin şeyler bazen aileye sevgi dolu bir bakışla dalarız kocaman çocuklarına hala bıkmadan aynı nasihatı veren anne ; '' sen benim için hala o küçük çocuksun '' der sevgi büyütmez evladı içi gider anne babanın.
    Mesela yeğenim olacak haberini aldım sevdim daha tanımadan yüzünü gözünü görmeden çirkin ya da güzel olsun hiç önemi yok seviyorum sanki hep hayatımdaymış gibi.

Sevgi en sevgisiz sandığımız insan da bile vardır bence ben hayatta hiçbir sevmeyen insan görmedim kimi insan sever , kimi para ve kimisi menfaat sevmeden alçalmaz insan bazen bu da var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• sevgi herkeste vardır aynı bir çocuğun elini sobaya değdimeden önce yanacağını bimemesi gibi denemeden bilinmez bazılarına bunu gösteren biri çıkmaz bir çoğuna ise gösterirler ama onlar tarafından sevgi suistimal edilerek harap edilir
    bilmeyenlere bunu tanıtmak ve göstermek gereklidir.

0|0
    0|0
  • Sevgi bir ihtiyactir en kotu insanda bile bir seye karsi sevgi duygusu vardir ama sevgi merhametle birlestiginde iste o zaman aşk denen duygu ortaya çikar bence

0|0
    0|0
  • Bence sevgi rüya gibidir. Yaşarken de vardır bizimledir. Rüya göremez ya bazı insanlar uzun süreler; işte aynı şekilde Sevgi'yi bulamaz hissedemezler. Tutamazlar ya isteselerde en hayal ettiklerini ellerinde rüyada hani biter ya ansızın ve en iyi yerinde rüyalar, sevgiler de öyle işte dalgalı sevinçli ama biter işte...

0|0
    0|0
  • sevgi görmemiş ve belli bir yaşa gelmiş insanlara hiç bir şey ögretemessin. belki şuçları yok ama çok can acıtıyorlar ona emin ol.

0|1
    0|0
  • Doğuştan gelen fakat aile ile şekillenen bir kavram. Eğer aile sevgi vermemiş, sevmeyi öğretmemiş ise bu kişinin hayat boyunca yanlış kişilerde, ya da yanlış şekillerde sevgiyi aramasına sebep olur. Karşına doğru ve sevgi gösteren bir insan çıkarsa afallar, çünkü onun sevgi anlayışı küçüklüğünde yanlış şekillendiği için daha yüzeysel ve bir o kadar da gösterişe dayalıdır. Karşısına çıkan gönülden seven, onu düşünen, iyiliğini isteyen insanı ise bir kenara atıp "sevgi" arayışını sürdürür.

0|0
    0|0
  • Bu yazılar neden karışık çıkıyor günün sorularında

0|0
    0|0
  • Sevgi doğal işleyen bir süreçtir eğer bunu doğal olmayan yoldan yapmanın bir yolu olsaydı ayrılıklar olmazdı... Herkes sevdiğine kendisini sevdirirdi... Yani sonradan öğrenilmez...

0|0
    0|0
  • Sevgi ne oğrenilir ne kazanilir. Sevgi hissedilir. Hissetmeden sevgi olmaz karşiliksizdir sevgi sirf mutlu olsun diye içten gelir o yüzden para degilki kazanasin iş degilki öğrenesin

0|0
    0|0
  • Doğarken yüklüyorlar onu ya yukarıda

0|0
    0|0
  • Hocam klavyeyi tamir etseydiniz once:/

0|0
    0|0
  • Öğrenilmez

0|0
    0|0
  • Tost makinesi ile mi yazdin kız bunları

0|0
    0|0
  • Sevgi aciyla ogrenilir. Aci cektirenler ogretirler sevmeyi

0|0
    0|0
  • Kızla

0|0
    0|0
  • Once bilgisayardan. flasha ordan da bize.
    Bunasilsoruaq

0|0
    0|0
    • Ne alaka? kimseye kanıtlamaya ihtiyacım yok. Cümlelerin devrik olmasından dahi anlaşılır benim yazdığımı

• Yasatirim

0|0
    0|0
  • Kimi sevgisini gösterir kimi sevgisini içinde büyütür seninki hangisi

0|0
    0|0
  • öğrenilmez kazanılır

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...