Neden yeni insanlar yok hayatımda?

Çok bıktım arkadaşlar hep aynı kişilerle hep aynı şeyleri konuşuyorum. Biraz farklilik istiyorum, eğlence, heyecan. Ama olmuyor. İnsanlar hep bir önyargılı yaklaşıyor bana sizce ne yapmalı da bu monotonluktan kurtulmaliyim

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• çık dışarı yeni insanlarla tanış

0|0
    0|0
    • Napiyim karşımdan gelen insan merhanba tanışalımmi mi diyim

• bende bu kadar biliyorum gerisi için yardım edemeyeceğim

• Zaten yardım edilebilcek bişey yok aslında tamamen kendi sorunum :) teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• önce maddiyatın iyi olsun kendine daha fazla zaman ayır ve her zaman yaptıgın şeyleri yapma her zamanki yerlere gitme tam zıttını yap. yeni insanlar tanırsın haliyle işe yarıyor :)

0|0
    0|0
    • Tanıştıktan sonra sıkıntı yok sorun tanışma evresine gelemememde

• yeni mekanlar yeni insanlar işte. yeni bir cafeye 2-3 gün aralıksız gidince dikkat çekiyorsun zaten çalışandan gelenden gidenden ufakta olsa bir merhaban oluyor. sonra git masasına otur misal. bunu gibi. bazı şeyler zamanla oluyor.

• Teşekkürler deneyeceğim :)

• Neden önyargılı olduklarını öğren. Biliyorsan sebebini, o tavırlarından vazgeç. Yeni arkadaşlar edin.

0|0
    0|0
    • Gıcık ve soğuk bir insanım bunu nasıl düzeltebilirim söylermisin :))))))))))))

• Soğuk olmak karakter meselesi ama gıcık olmak davranış biçimi. İnsanları gıcık etmekten vazgeçebilirsin. Samimiyet arttıkça da soğuk olmak yerine daha sıcak davranışlar sergilersin diyaloğa girdiklerine.

• İsteyerek gıcık etmiyorum tabiki istemedem oluyor. Nasil oldugunu ben de anlamış degilim

• Zor o işler..

0|0
    0|0
  • çirkin veya şişkoysan olabilir

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...