Sizce ne yapayım? :D İlk defa doğru düzgün sorunumu yazıyorum cevaplayın fkfjgjk?

Benim bir arkadaşım vardı sosyal medyadan aynı zamanda en yakın tek arkadaşımdı aynı şehirde değildik. Şimdi aynı şehire gidiyorum bayramda. Ama küsüz fsjkghdjkshgjk Ben onu hala çok seviyorum. Sorumlusu da benim ama özür dilemek istemiyorum 5 aydır konuşmuyoruz. Küsmüyüz onu da bilmiyorum instagramdan fotoğraflarımı beğeniyor ama mesaj atmıyor. fdsjfskfh İlklerde çok uzadı mesaj atıyım dedim en sevdiği kitabı sordum. Birkaç kitap söyledi birdaha yazmadı dsklfj VE EN ÖNEMLİ AYRINTI İLKLERDE BENİ İNSTAGRAMDAN YAPTIĞIN YANLIŞLAR OLSA BİLE SENİ AFFEDECEĞİMİ BİLİYORSUN GİBİ ŞEYLERE ETİKETLİYORDU. 3 GÜN SONRA UÇAK KALKIYOR ACİL YARDIM HAYATTA ÖZÜR DİLEMEM :dDD

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

• özür dilemelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hem hatalı olduğunu biliyorsun hem özür dilemek istemiyorsun arkadaş karşı taraf mı özür dilesin kız hafif tavırlı yine de küsmemiş bence tavırlı tavırlı takılırsınız formaliteden böyle yarı resmi sıkıntı çıkmaz belki seni eker.

0|0
    0|0
  • Niye ozur dilemiyosun hatalida sensin egonu indir biraz

0|0
    0|0
    • Ne egosu kişiliğim böyle zaten konuşmaya çalıştım dediğim gibi başlarda. Fazla yüz vermedi genelde herşeye o atılır

• Ozur dilemedn normal konus napiosn su bu diye

• Neyse teşekkürler galiba bu seferlik olmicak

Yükleniyor...