Bayram ziyareti ve veletler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Evet arkadaşlar. Bayram geldi çattı malumunuz. Misafirin başımızın üstünde yeri var. Misafir ağırlamayı seven bir toplumuz. Ama Ned Stark winter is coming diye bu duruma atıfta bulunmuş diyebilirim. Ziyarete gelenlerin yanlarında getirdikleri canavarlar hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

1|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben seviyorum canavarları yola getiriyorum 😃

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• O canavarlar özellikle telefonuma kafayı takıyorlar hiç görmemişler gibi AA s6 çok güzelllll demeleri beni sinir ediyor sanki altın kaplama bir telefon 😀

0|1
    0|0
  • nasil güldum :D sorusu bile ne kadar korkunc oturmuyolar Allahin cezalari deli oluyorum sonra ardindan bir ton temizlik hep bana eziyet haram olsun pis veletler birde o sekerli ellerini yikamıyorlarrr öldürucem ya neyse zikkım olsun :D

0|1
    0|0
    • Haha :D Çocuklu aileler giremez levhası as kapıya :D

• o canavarlar girerler bir de eşyalarimi yürütmeye calısmiyolar mi Allahım uzak et benden uyuduklarinda ve olmadiklarinda çok seviyorum hepsini :)

• :D uzaktan sevmek en güzeli

• Çocuğa göre değişir şu şımarık olanları sevmiyorum

0|1
    0|0
    • Zaten efendisine sözümüz yok :D Derdimiz o şımarık olanlar ile :D

• :D heryere saldırıyolar, herşeyi karıştırıyolar falan. Adamı delirtiyolar gerçekten :D

• Hahah aynen öyle böyle düşününce de kendimi kötü biri gibi hissediyorum ama ömür törpüleri ya 😄

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...