Okuyup bir yerlere gelip evlenince, ailesine önem vermeyen insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Abimin bize yaptıkları?

İyi akşamlar arkadaşlar. Bugün çok üzüldüm ne bileyim hüzünlendim. Eskiden bana yakın olan bana destek olan bir abim vardı. Bugün 3 kez aradım açmadı dönmedide geri. Her zaman böyle gerçi. Bayram'da da gelmeyecek yanımıza. Bizide hiç davet etmiyor. Eskiden gerçekten böyle bir adam değildi. Babam onu fayans ustalığı yaparak okuttu. Çok iyi bir hukuk fakültesi kazandı. Cumhuriyet Savcısı oldu. Mesleğinin ilk yıllarındada bize bu derece uzak değildi. Yine arar sorardı, gelir giderdi. 2 yıl içinde evlendi zaten sonra. Doktor bir kızla evlendi. Pratisyen Hekim. Aynı ilçede o savcı eşi doktor ilçe hastanesinde. zamanla bizi uzaklaştırdı kendinden. Artık nerdeyse tamamen kopma noktasına geldik. Bilemiyorum yengeminde günahını almak istemiyorum çünkü bizi gördüğü zaman abimden çok daha ilgilenirdi. Belkide arkamızdan kuyu kazdı bilemem artık. 30'u doldurdu abim. Eskiden en azından annemi arardı her gece. Onu severdi gerçekten. Anneme sordum 1 haftadır konuşmamışlar şimdi. Yerimizde olsanız ne hissederdiniz? Destek olan abim telefonlarımı açmıyor? Okul yıllarımda çantamı taşıyan abim bana oku diye öğüt veren abim...

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Siz zarar görmeyesiniz diye olabilir mi

0|0
    0|0
    • Hayır Can'ım ne alakası var ne zararı

• Savcılar aileleri zarar görmesin diye uzak durabilirler

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Nazara mı geldiniz kardeş o abi bu hale geldiyse neden gelmiştir kim bilir bugünler böyle olsa da geçmişin ve kan bağınızın hatrına şans ver zaman ver abine bilemezsin ki neden böyle yaptığını Allah kolaylık versin ama sabırlı ol bağınız kopmaz

0|0
    0|0
  • Çalışan insanlar meşgul oluyor malesef. Heleki önemliyse mesleği surekli işi duşunuyorsun, hafta sonları ailenin yanına gidiyorum aklım hep işte davalarda dosyalarda.

0|0
    0|0
    • Avukat mısınız? Bilmiyorum yani bak haftasonları gidiyorsun yanlarına. Abim aramıyor bile telefonlarımı açmıyor

• Biraz kafa dinlemek için gidiyorum. Evlenirsem hiç gitmem :) ailem anlayışlı oldugu için aramasan bile seni seviyoruz diyorlar

Evet avukatım. Abin hem ağır meslek var hemde evli yani çok meşgul ona hak verin

• Yapabilecek bişey yok sanırım

0|0
    0|0
    • Öyle ama insan çok bozuluyor bazı şeylere

• Yengen yüzünden benimde vardı Allahtan boşandılar döndü abim eve cadı yenge

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• nankorluk tabii ki

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum nankör demek istemem abim neticede

• On yargili olmamak lazim oda insan onunda kendince sorunlari olabilir empati kurmak gerek

0|1
    0|0
Yükleniyor...