Ailem yuzunden universiteye hazirlanamiyorum napicam ben?

12. Sinifa yeni gectim 18 yasindayim. 11. Sinifta zorla ders calistim cunku evde hergun kavga, tartisma benim ailemle tartismam ben tartismasam bile annemle babamin tartismasi evde hep bir huzursuzluk. Annemle babam anlasamiyor. Bosansalar rahat edicem. Ayrica babam cok kufir ediyor hemen sinirleniyor kackere baba kufr etme dedim sinirlendirmeyin ozaman diyor ama ettigi kufirlerde kufir degil igrenc kufirler ediyor. Y... rk gibi. Daha fenasi. Ve 12. Sinifa gectigim icin normal olarak ygs lys calismam lazim ve ben nasil calosocam. Zaten 11 de okul sinavlarina bile zor calistim kulaklik takip calissam bile calisirken kavga ettiklerini bildgim icin calosamiyorum. Tartismali evde ders calisiilmiyor. Ben napicam bana yardim edin lutfen?

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ailenle konuş, ders çalışamıyorum de. Yahut benim gibi akıllılık yapıp yurda başvur

0|0
    0|0
    • Yurt olabilir de insan evde rajat rajat cslosicakken su aile yuzunden cektigim derde bak. Anneme ettigi bana ettigi kufirleri duysan. bir bardagi kaldirmasam basliyor sovmeye senin ameke falan Şu an yazarsam kaldiririlir cubku cok agir

• Olabilir de yurda basvurumu yap8iliyor nerden yapiliyor

• herhangi bir yurdu internetten veya tanidiklarindan basvuru ypabilirsin. 2-3 form doldurduktan sonra kayit islemin bitiyor

En İyi Kız Görüşü

• Yurtta kal, hiç vakit kaybetme direkt yurda yazıl

Bu senin geleceğin, aşağıdaki okuma ne yapacaksın diyen şeytanı dinleme. Asla ve asla okumamak gibi bir hata yapma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• okuyupta kendini hebamı edeceksin o dönem geride kaldı bu ''okumak istiyorum elimden tutun ben iyi birisiyim'' edebiyatı artık boş

0|0
    0|0
    • Iyi bir bolum kazanip hayatimi kurtaricam neden heba ediyim

• Sagligin onu kapanmaz canim

• ok devam et

Kızlar Ne Diyor 3

• femin yurtlarinda kal dusuncelerine takilmasanda olur cemaatin yani en azindan o ortamdan iyidir :)

0|0
    0|0
    • Insanin evde rahat rahat calismasi varken ailem yuzunden cektigim sıkıntilara bak. Bana ettigi anneme ettifi kufurleri gorsen bir baba kizina ameke senin dermi. Daha fenalari vae yazamiyorumda. Ve bana siddette uyguluyorlar cok sinirlenirlerse. Yurtta yapabilirmiyim bilmiyorum

• emin ol ki Şu an ki durumdan kat be kat iyidir :) Ayrica evde bedenin rahat olsa ne yazar zihnin tepetakla olmus birak evdeki konforu gelecegin soz konusu

• Evde durmak zorundamısın? Değilsen kütüphaneye gidebilirsin

0|0
    0|0
  • Babanın psikolojik sorunları olabilir. Ve galiba seni tanıyor olabilirim. Allah yardım etsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...