Koyu Türk Milliyetçisi olup cumhurbaşkanmız Erdoğanı çok seven ve kalpten destekleyen ben hakknda neler düşünüyorsunuz?

%100 safkan Türk ve koyu Türk Milliyetçisiyim. Atatürk hayranı biriyim. 999.9 milyem has milliyetçiyim. Türkçülere sempati duyarım ve çok severim onları. Bozkurt ruhlu biriyimdir. Mhpli ve ülkücü değilim lakin. %100 antikürytcüyümdür. Ben özümü, benliğimi kaybetmeden akpyi destekliyorum. Hemde seve seve. Koyu bir Erdoğana sempatim var. Erdoğanı aşırı çok seviyorum ve aşırı bir şekilde desteklerim. Dindar olmasam bile ona dua ederim. Onu kürytçülere, alevicilere, fetoyculara, dişardaki avruypalılara asla ezdirmem, yedirmemde. ;) Hem Atatürk, Hem bozkurt ve de Erdoğan sempatizanıyım. Trol değilim. Sadece farklı bir düşünce tarzım var. ;) <3 Başkan Erdoğan <3

0|1
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• vatanını ve milletini gerçekten severek ayrım yapmadan hizmet eden tüm gelmiş geçmiş liderleri severim Osmanlı'dan Cumhuriyete. Erdoğan da bunlardan birisi ve en çok sevdiklerimden birisi... Erdoğan'ı milli görüş zamanında yani refah partisi ve devamındaki partilerde hiç sevmezdim ama 2002'den sonra sevdim. ülkücüleri severim ama MHP den veya bbp den şu an sevebileceğim kimse yok. Gerçek ülkücüler sahtelerinin gerisinde kaldı maalesef. Solcu olupta dürüst olan siyasetçilerde var takdir edilecek ama piyasadaki sahtekarlar onları da gizledi.

“Bugün 1993 yılında bu konuların rahatça konuşulabilmesinin
    herkes mutluluğunu yaşıyor. Ülkelerin, milletlerin ilerlemesinin
    sırrı nedir diye bakarsanız:
    1. Düşünce ve düşünceyi ifade hürriyeti.
    2. Din ve vicdan hürriyeti.
    3. Teşebbüs hürriyeti.
    Bunların olduğu bir toplumda ilerleme fevkalâde başarılıdır.” Turgut Özal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erdogani severim, milliyetciyim ama mhpli degilim, zerre atatürkcülük yok, irk ayrimi yapmam😄Bende hepsinden karisik var

0|1
    0|0
  • Ataturk gibi bir adama hakaret eden bir kopegen nasil hayranlik duyabiliyorsun? Kusura bakma ama bu karaktersizliktir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bizlerde en az teröristler kadar onurlu gururlu olmalıyız lafına ne diyorsun?
    askerlik yan gelip yatma yeri değildir sözüne?
    sayın öcalan, aldığı kellelerin hesabını verecek sözüne?
    ağlayan şehit annesine, yaygara yapma lafına?
    dün benimsediği mavi marmara gemisine bugün, bana mı sordular demesini?

1|0
    0|0
Yükleniyor...