Ağlıyorum ve sanırım hep ağlıcam neden mi?

Arkadaslar 21 yaşındayım aile sevgisiyle büyümedim babam rahatsı diye küçüklükten beri hepimiz ona yöneldik E dolayısıyla anne baba sevgisi görmedim
annemle anlaşamazsın fakat büyüdükçe anneme ihtiyaç duymaya başladım fakat benim annem sert durur sevgisini göstermez
ben öpersem öper Can'ım kızım bilmemne hiç duymadım ben derim ben öperim
annemin sevgisine o kadar cok ihtiyacım varki sarılsın öpsün saçımı oksasın
yazarken bile ağlıylrum
bıkere dedim böyle çocuk musun sen ne bu hareketler Dedi bidaha da sesimi çıkarmadım

Güncellemeler:
İlerde bir kız çocuğum olursa onu sevgiye bogacağim a yemin ettim

Eğer bir çocuğunuz varsa kalkın öpün doyasıya sarılın
O cocugun buna çok ihtiyacı var

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• canım ya kötü bir durum bendede benzer bir durm var annem küçüğkken hiç benle yakın değildi abimle yakındı tabi öyle uzak büyünce zamanla bende uzaklaştım zaten ailede kimseye sevgiğmi gösteremem aam anneme hiç gösterdmedim çünkü o da bana göstermedi zaten sinirli istediğimi anlatamam falan hiç bir derdimi anlattığım falan olmadı bide kendi der niye böylsein sarıl falan da kendini benden uzak tutmuş olan kendisi sanada oluyor muydu bilmiyorum ama küçükken arkadşlaırmın annelerine her şeyi anlattıklarnı falan görünce aşırı şaşırmıştım sonra anladım normal bir şeymiş herkesin yaptığı bir şey tabi küçükken garip gelmişti annele otur konuş bunu istersen yok öyle konuşulcak biri değilse ne diyim böyle devam eder bu ama üzülme

0|0
    0|0
    • Yok o konudan sıkı tım yok bende her şeyimi anlatırım Heee t şeyimi bilir
      Fakat sorun. Bana olan sevgisini gösterememekte
      Ben küçükken arkadaşımın annesi arkadasımı kucağına alıp öpmesi benim cok garibime gitmişti

• en azından anlatabiliyormuşsun yakınsızınız yani ama belki annenin kişiliği öyledir değişemez ki ama dediğim gibi istersen konuş annenle

Erkekler Ne Diyor 4

• Aynen çocuk. usun sen olgun ol hayat öyle biseyki ağlayanı daha azla ezer bu dunya hep ekside yaşarsın

0|0
    0|0
  • Sakin ol bakalım

0|0
    0|0
  • Sen aynen satilmaya sevmeye devam et. O kendi icinde yasar senden fazlasini meraklanma. Ayrica uzuntunu icinde tasi. bu ayni zamanda senin zayif noktandir. Sen ayni sekilde sevmeye devam et. Hayatta ve seninle oldugu icinde sevin.

0|0
    0|0
  • Sevgiden mahrum birinin sevgiye muhtaç birisine sevgi hakkında ne verebilir ki

0|0
    0|0
    • İşte sözün bittiği noktada o zaten :(

• Yok ben sevgi Nasıl verilir özelliklere saf temiz çocuğa iyi biliyorum etraftan çevremden göre göre
      Ama bende isterdim annemin Birand'a bana sarılıp Can'ım kızım diyip öpmesinş yavruö demesini
      İşin tuhaf tarafı da o kadar derinki demek bu acı her yazdığımda güzel sözleri gözümden yaş geliyor

• Çok duygusal olmalısınız gözünden yaş gelebilecek kadar. Ama sevginin ne olduğunu biliyorsunuz ne güzel, benim gibi bilmeseydiniz daha kötü olurdu...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...