Kapat

Üniversitede aylık ne kadar para harcıyordunuz aylık 1000 tl yeter mi?

izmirde universiteye başlayacağım aylık 1000 tl yeter mi siz unide ne kadar para harcıyordunuz aylık

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Nerede okuduguna bagli ben adanada okuyodum 225 yurda veriyordum sigaram yoktu 1000 lira harcamiyodum bile

0|1
    0|0
    • izmirde okuyacaağım arkadaşlarla eve çıkıcaz 400 oraya gitse iki günde birpaket sigara hadi 120 tl oraya 480 kalıyo geriy yeter herhalde

• bilmiyorum part time bir işte çalışırım belki kıyafete ve gezmeye çok para harcıyorum çünkü

• Her sey gonlunce olsun :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Yurt parası hariç harçlık olarak 500-600 yetiyor.

0|1
    0|0
  • Yurt fiyatlarini bilmiyorum. .. eve cikicaksan merkezi yerde ucuz bulamazsin haberin olsun... ortam olarak cok seversin.. yurtta kalcan farzedelim. sigara kullanmiyorsan 1000yeterli yurt parasi dahil

0|1
    0|0
  • Aileden ayriysan yetmez. Ben akrabamin evinde kaliyorum anlayacagin sadece yol , okulda yemek ve kendi ivir zıvır masraflarim var. Ona ragmen 500 600 zor yetiyor.

0|0
    0|0
    • evet aileden ayrıyım aylık 1000 tl göndereckeler ama ben bursu hesaba katmadım oradanda 350 tl gelecek 1350 tl olacak yani arkadaşlarla eve çıkıcaz oraya 400 gitse telefon faturası 50 tl sigaraya aylık 120 tl gidiyor yol masrafına 100 tl desek 670 etti düz hesap 700 cep harçlığı olarak 650 tl kalıyo sanırım böyle hesaplayınca yeter izmirde mi okuyorsun sende

• o zaman işimiz var ya ben evde duramam çıkıp gezmem spora falan gitmem lazım 1300 tl ile insanlar aile geçindiriyor biz kendimizi bile geçindiremiyoruz ya

• Orasi oyle ama şöyle bir durum var elinde ne kadar varsa o kadar harcanıyor. Yani 400 tl ile de gecindigimi biliyorum 700tl ile de

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...