Açlık Sitesini bilen ve her gün tıklayanlar var mı?

http://thehungersite.greatergood.com/clickToGive/ths/home

Malum site bu ben bunu yıllardır düzenli yapardım bir ara arkadaşım bunun bir alt sitesi hayvanlar için de tıklamaya başlamış ve bir arkadaşıma önermiştim içime kurt düşürdü yok o yardım başak yere yapılır falan diye benim niyetim iyi ama geçen hoca televizyonda günlük ihtiyacı 15 lirayı kazanmış dilenci fazlasını kazanırsa diğerleri haram ve para veren de harama yardımcı oluyor istemeden de olsa verirken lütfen dikkatli olun ve Allah'ım cebini bilmiyorum senin rızan için yapıyorum deyin deyince size de sormak istedim.

Bilen her gün tıklayan arkadaşlar var mı? Yanlış yapmadığımı düşünüyorum ama yanlışsam düzeltin hayrına

1|1
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• bu sitelerin sağlıklı olduğunu düşünmüyorum.
    yardım ilk önce kendi akrabandan başlarsonra yakınların komşuların diye devam eder hayvanlara yardım için sokağında bir su ve yemek kabı koyabilirsin veya bir barınaktan hayvan alabilirsin.
    dilencilere verilen paranın doğru yere gittiğini düşünmüyorum.
    kapına gelen birinide boş gönderemezsin.

1|0
    0|0
    • Sözlükten de hayır gelmedi zaten soruma ama bu uzaktakilere yardım eli olan site çok doğru yakınlarımdan mesulüm annemler ekseri yapıyor bunu yakınlarıma tıklama ile yardımcı olabilme durumum yok ki

• Nabıyosun geceden beri şimdi gelebilme imkanım oldu. Normalde bulunduğum yerlerde internet var ama baglanmadi bir türlü 3 4 kez denedim şimdi baglandi

En İyi Kız Görüşü

• Anlamadim bunu

0|0
    0|0
    • Bu site reklam gelirlerinden tıklamalarımızdan aç insanlara sponsorlar aracılığıyla yemek ulaştırıyor diye biliyorum ve alt linki hayvanlar için de aynı şekilde yardımcı olunabiliyor.
      Nette reklam gelirleri var ya bu sitede de var olan reklamlar para getiriyor bunlar bu paraları aç insanlara yardımda kullanıyor bildiğim.

Arkadaşım başka amaçla kullanıyorlardır belki deyince içime kurt düştü bilen duyan var mı kötü bir şeyleri diye sordum kardeş.

Erkekler Ne Diyor 2

• Dilencilere Bazen Banknot :D Bazen de Bozuk Para Veriyorum.. Bizim Mekandaki Dilencilerin Günlük 200 TL + Ciroları Var.. :D

1|0
    0|0
    • Allah sonumuzu hayır etsin bilmeyerek ne veballere girebiliyoruz Allah affetsin bilmezken haberlere çıkıyorlar uçuk meblağlarda parası olan dilencileri vatandaşlar olarak iyi niyetlerimiz suistimal edilse de ihtiyacı varsa düşüncesi bizi üzen

• Memleketimiz zaten kolay yoldan köşeyi dönme sevdalılarıyla dolu maalesef inanırım

• Doğru Haklısın. Neler Var Neler..

• Şimdi Senden öğrendim. Araştıracağım

1|0
    0|0
    • Güzel bir konu sıradan değil ama ne yazık ki en ufak bir bilgiye sahip degilim. Umarim doğru bilgiye sahip olanlar yorum yapar

• Çok incesin

• Mesaj attım özelden

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...