Bingöl'de yine iki Şehit verdik artık bu tarz olaylar sıradanlaştırılmadı mı?

Artık her gün patlama veya Şehit olaylarına bu millet alıştırılmadı mı nereye kadar gidicek böyle?

Güncellemeler:
normal karakter veya aşk ile ilgili bir soru sormuş olsaydım en az +40 yorum alıyorum Ülke ile ilgili bir soru oldugunda böyle oluyo yazık.
bu kadar düşüncesiz olmuş artık insanlar.

6|1
18|13

En İyi Kız Görüşü

• Detay kısmına katılmakla birlikte güncele yazdığına daha fazla katılıyorum insanlarımız bunları önemli bile görmüyor şehit haberi gören kanali değiştiriyor fazlasıyla sıradanlaştı sıradan birseymiş gibi görülüyor ama ne diyorlar ateş düştüğü yeri yakar ben bu yorumu yaptıktan sonra ne kadar üzülsemse hayatima bakicam ama o şehitlerin ailesinin yüreği ateş içinde olcak hep

0|1
    0|0
    • herkes 5kurusluk yerde cool olmanın peşinde olduğu için bu tarz sorulardan kasamazlar :D onların nasılım tarzı sorularına yönelmesi lazım ben bu siteyi ciddiye almıyorum bende ciddi cevaplar vermem genel olarak ama böyle mevzular farklı şeyler her Türk insanın sorumluluğu hani vatan borcu gibi o insanlara görevimiz.

• Her patlamadan sonra olayları Kınıyor Baştakiler yakında Kınama bakanı falan atarlarsa şaşırmam Asdf

• Allahim ya :D güldürme beni :D kınıyorum seni :P

En İyi Erkek Görüşü

• Soma'daki cinayetin ardından hala iktidar partisi ilk seçimde %50'ye yakın oy aldıktan sonra anladım ki bu halk bombaları, şehit haberlerini, yolsuzlukları ve çok daha fazlasını hak ediyor.
    Her halk layık olduğu gibi yönetilir.

0|2
    0|0
    • Her halk layık olduğu gibi diyosun da %50 kısım koyunsa diğer %50 nin suçu ne sokağa çıkıp hepsinin kafasını mı keseyim işid zihniyetliler gibi.

• Hakkımdaki güzel sözleriniz ve değerli düşünceleriniz için teşekkür ederim.
      Aslında özel olan ben değilim. Yine aynı konuya geliyoruz. İktidar partisi yandaşlarının zihniyetinden bir şey beklemiyorum. Diğer kesim de başka şeyleri dert etmiş. Sizin ve benim gibi kaç kişi kalmış, soruya verilen yanıttan görülüyor. Bu azınlık içerisinde de 39 yaşın getirdiği bilgi, deneyim ve birikim sayesinde kolayca öne çıkıyorum sanırım.
      Eğer biz medeni, akılcı ve mantıklı bir toplum olsaydık ben ancak ortalama bir yurttaş olurdum. Ağlanacak halimizin göstergesi bu olsa gerek.

• EİC seçiminiz için teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 17

• #Alışmayacağız #sıradandeğil

Şehit haberleri bitene kadar kalbimizde ürpetisi kalacak ve vebali o fidanların teröristler ve destekçilerin boynunda askerimizle polisimizle kalbimiz ve dualarımız.

Mezarlığa Cumalar'ı hoparlörden Kur an okuyan Hocalarımız burada her duada o pisliklere de beddua ediyor kendilerine dönsün şerleri diye.

1|2
    0|0
  • Allah ailesine sabir versin 😣

3|2
    0|0
  • Aslında soruya cevabı vermişsin.
    Sıradanlaştırıldı.
    Demek ki birileri sıradanlaşmasına ya destek olmuş ya da göz yummuş.

0|3
    0|0
  • Bu millet öyle güzel alıştırıldı ki eskiden şehit haberlerini görünce günümüz güzel gecmezdi, üzülür ağlar tepki gosterirdik. Şimdi ; şehit , değiştir kanalı diziye devam. Aptallastirildik.

1|1
    0|0
  • Artık şaşırmıyorum ama kesinlikle sıradan değil.

0|1
    0|0
  • Psikopat_hatun diyorki ülke bölünene kadar! :( bu olayları sıradanlaştıranlar utansın ateş düştüğü yeri yakar millet iki gün ağlar sonra hayat devam ediyor :( kndi yaptıklarını örtbas etmk için patlama yapıyprşar içim acıyp artık :'(

0|1
    0|0
  • A-LIŞ-MA-YA-CA-ĞIZ

3|1
    0|0
  • Nereye gider bilmiyorum ancak cidden her haber izledigimde agliyorum

1|1
    0|0
  • terörü yapanın da destekleyenin de Allah belasını versin!

0|1
    0|0
  • Çok üzücü :(

0|1
    0|0
  • Bu devran hep böyle sürüp gitmez ki...

0|1
    0|0
  • Çok zor bir durum

0|1
    0|0
  • Değişik bir uyku halinde milletimiz,, hayrolsun diye duadayim

0|1
    0|0
  • Her gün geliyor nerdeyse... Bilmiyorum nereye kadar gidecek Allah yardımcımız olsun...

0|1
    0|0
  • Maalesef

0|1
    0|0
  • Alıştık 😔

0|1
    0|0
  • Demekki amacin prim yapmak fazla görüş için bu konuyu açmışsın +40 görüş alıyormuş... senin gibiler yüzünden bu haldeyiz zaten.

0|1
    0|0
    • Amacım prim yapmak olsa bu tarz bir soru sormucağımı belirtmek için ondan bahsetim ama sende onu anlıcak beyin lazım ayrıca gizli olmana gerek yok böyle birşeyi yazmak için

• Soran arkadaş ben sana birsey demedim 😊

• uzatmayın baydı.

Erkekler Ne Diyor 12

• Şehit vermekten daha aci birşey varsa , o da şehit haberlerine alışmış olmaktır

Bir kısım vatan için canını verirken diğerleri eski aşkının pesinde taklalar atıyor

0|1
    0|0
  • Hemde oyle bir alistirildikki, keyfimizin yerinde olmasi yetiyo artik, eskiden izdivac programi bile bir ara yayini duraklatir, durumu izah ederlerdi, bas sagligi dilerlerdi, artik bu alisilmisin da alisilmisligi, freni patlak kamyon gibi dikine asagi gidiyoruz, sonumuz hayrolsun

0|1
    0|0
  • öyle şeyler söyleme.. böyle düzgün sorularda sorma..
    bu akşam survivor finali vardı..
    kim düşünür şehiti kim düşünür ateş düşen aileleri..

0|1
    0|0
  • Onlar o sınırdan içeri girerken bende ki akp ye az da olsa sevgi vardı ama o saatten sonra ağzıyla kuş tutsa onlar yaranamazlar
    Çalıyor ama yapıyor diyen insan olduktan sonra yapacak bir şey yok bu nete benzer biliyor musun
    Benim hanım bacım ama eve para getiriyor

0|1
    0|0
  • Medya iktidarin elinde ne bekliyorsunki... tarafsiz dediklerimizde muhalefetin seysi... bir twitter facebook kaldi vatandasin elinde haberlescegi... tepki vermeyenlerin alisanlarin buyuk cogunlugu internet kullanmayan gazeteule tv haberleriyle yetinen anadolu tipleri... ve bu turkiyede cok fazla...

0|1
    0|0
  • sıradanlaşmaktan öte insanlar çok duyarsız kardeşim çoğu kişi olayların farkında bile değil bu asker polis niye savaşıyor ilgilerini bile çekmiyor cep telofonu kulaklıkla garip bir dünyadalar

0|1
    0|0
  • Hergün en az 2 şehit veriyoruz zaten. istikrar tam gaz

0|1
    0|0
  • Malesef siradan geliyor artık. Terore alisti herkes.

0|1
    0|0
  • Bu ülkede 301 madencinin ölümleri bile siradanlaşti.. yazik.

0|1
    0|0
  • maalesef

0|1
    0|0
  • Böyle gelmiş böyle de gider. Hiç bir şey düzelmez

0|1
    0|0
  • Teröre karşı RTE öncülüğünde 1801'inci defa tek yürek olursak, kazanabiliriz belki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...