Nasıl daha fazla arkadaş edinebilirim?

Çoğu kişinin derdinin bu oldugunu biliyorum. Peki bu dertten nasıl kurtulunur? Okuldaki arkadaşlarım hiç kafama uygun değil. Sosyal ağlardan (instagram) da fark eden yazıyor. Farkedemeyen o kadar çok insan var ki bunlara nasıl kendimi fark ettirebilirim? Tip olarakta biraz güzel olduğum için erkekler genelde yazıyor ama çoğunun niyeti belli veya tipsiz oluyorlar.

0|1
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• selam ben arkadas :P

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Araştırmalara göre zeki insanların daha az arkadaşı oluyormuş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Tipe bakarak insanlar arkadaşlık edecek ise etmesine gerek yok. Dediğiniz gibi o arkadaşlıktan hayır gelmez zaten. Beklentiye dayalı bir arkadaşlık olur. Anladığım kadarı ile siz nitelikli arkadaş arıyorsunuz. Konuşmaları ve yazıları ile zaten anlarsınız karşı tarafı. Fazla kişi fark etmesin ama kaliteli arkadaşınız olsun. Özel bir şey yapmanıza gerek yok kanımca. Bu sayede seviyeli, saygılı iyi bir çevrenizin oluşacağına inanıyorum. Sizi güzelliğinizden ziyade; fikirleri ve yorumlarınızdan beğenen kişilerin arkadaşınızın olması en iyisi bence.

0|0
    0|0
  • Farkli sosyal ortamlarda bulun. Yeni arkadaslar edin. Yurtdışı seyahatleri yap. Oralarda da arkadaslar edin

1|0
    0|0
  • Farklı paylaşımlar fark ettirir

0|0
    0|0
  • tipsiz oluyorlar dediğine göre senin niyetinde belli

0|0
    0|0
  • az olsun öz olsun

0|0
    0|0
  • Az insan cok huzur