Sizcede sahtekarlık değil mi?

Bir çok erkek buna bende dahil makyajı sahtekarlık dolandırıcılık olarak görüyoruz sizcede öyle değil mi

bu sahtekarlık değilde nedir doğal olmak neden kızlar için zor sırf bu yüzden günümüzde evlilikler boşanma ile sonuçlanıyor
Tabi aranızda bu duruma kızan pembe rumuzlu üyelerde olacak bir çoguda şu yalanı uyduracak biz kendimize güzel görünmek için yapıyoruz makyajı özgüvenimiz için yapıyoruz diyecek ama asıl sebebi hepimiz biliyoruz odun yerine koydugunuz erkekleri etkilmek için bu kadar sahtekarlıga gerek yok

Güncellemeler:
O yüzden beyler evlenmeden önce gelin adayını bir hortum çekip güzelce yıkayın :D :D

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Aşırı makyaj yapanlar belli zaten, bakma sende hoşuna gitmiyorsa. Keşke sizde makyaj yapıp değişebilseydiniz bıktık tipinizden😄

1|0
    0|0
    • Tamam bakmayız ama sizde o makyajı erkekler size baksın diye yapıyorsunuz ne varmış tipimizde

• Siz kendinizi dünyanın merkezinde görmekten vazgeçin bence. Her şey sizin için değil

• siz kadınlar kendinizi öyle görmüyor muydunuz ? ben mi yanlış biliyorum affedersiniz

• Haklısın

0|1
    0|0
  • Ben niye boyle makyaj yapamiyorum ya istesemde yapamam zaten boyle

0|1
    0|0
  • Aynen öyle.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Katılıyorum :D

0|1