Hayatinizin bir döneminde parasiz kaldiginiz oldumu?

Selamlar..
Bodrum dan mutlu aksamlar herkese,.
Hayatinizin bir döneminde tamamen parasiz kaldiniz mi?
Ama az degil bozuk paranizin bile hic kalmadigi?
Cok zor bir durum.. Bir kere basima geldi. Universitede okurken.
Böyle bir durumda kaldiysaniz nasil üstesinden geldiniz. ?
Su an paranizin kiymetini biliyormusunuz?

2|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Paradan nefret etmiştim para için fazla çırpınan çevredeki insanlar yüzünden beş kuruş param olmasın deyip parasız kaldım tabi ailemle yaşıyorum tek parasız kaldım diğer ihtiyaçlarımı minimuma indirdim ama gerçek anlamda kişisel paramı tükettim ilk mutlu etti sonra dank etti.
    Şimdi biriktiriyorum yılda bir kere kafama göre takılma hakkımı verdim kendime para üstüne bile bakmayan biri olarak.
    Yalnız ve parasız olmak ne zordur ya.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ALLAH (C. C.) Şükürler Olsun Hiç Kalmadım Paramın Kıymetini Biliyorum #Yarın Ölmeyeceğim Ne Malum Mantığıyla Yaşayan Biriyim.

2|0
    0|0
  • Her ayın 1-14ü arası bu durumu yaşıyorum :D Neyse ki devlet 15'inde maaşları yatırıyorda rahat nefes alıyorum ^^

1|0
    0|0
    • Allah a sukur devlet var arkamda..😀

• Cok memunum.. Sorun yok.😊Yinede tesekurler.. Sanada kolayliklar diliyorum.

• Teşekkürler ^^

• Maalesef okul hayatında çok oldu

1|0
    0|0
  • 2009 da bütün birikimimi verip üzerine birazda kredi çekip evimi almıştım, 2 yıl boyunca çok zorlandim , tüm odemelerimi yapınca 20 lira bile kalmıyordu bana. hayatımın maddi olarak en çok zorlandigim donemiydi

1|0
    0|0
    • Bitti mi ev borcun simdi?

• Tesekkurler. Bende istemem borc senden..😊

• rica ederim :)

• Askerligin son zamanlarinda yasamistim. Arayiota utancimizdan ana babamizdan parada isteyemiyoduk. Allaha sukur Şu an degerini biliyorum ve gereksiz harcamiyorum.

1|0
    0|0
  • Eveddd

1|0
    0|0
  • ulannn

1|0
    0|0
  • Çok kaldım ama şimdi epeyce var

1|0
    0|0
  • İyi bilirim
    Yeri geldi çok param oldu yeri geldi meteliğe kurşun attım

1|0
    0|0
  • Ben paramın kıymetini bilmem huyum bu. Cebimde 1 haftalığım 150 Euro varsa canım sıkılırsa bir gecede harcarım 6 gün aç kalırım böyleyim.

0|0
    0|0
  • Benim birkaçkez oldu. Aslında kalmayacaktım çünkü baya alacaklıydım fakat bana borcu olanların durumu kötü diye istiyememiştim. Ve onların yüzünden çok sıkıntı çektim. Şimdi şükürler olsun rabbime herşey yolunda.

İnsanı en çok üzen şey de, iyi niyetin su istimal edilmesi. İnsanımız bir türlü, iyi ve saf insanları ayırmaya öğrenemedi.

1|0
    0|0
  • beni cebim de beş para yokken terk ettiğin günleri unutmuş olmalısın ki, bugün bu soruyu soruyorsun. seni allaha havale ediyorum.

0|0
    0|0
    • Sen kimsin arkadasim ya.. Sacma sapan konusup durma..😣

• Cok guzel o zaman.. Borclusun. Unutma..😊

• ben borcuma sadığımdır , borcumu unutmam...

Kızlar Ne Diyor 10

• Üniversite birinci sınıftayken oldu. Bende dönem başında 300 liraya aldığım ders kitaplarımı 50 liraya kitapçıya sattım. O şekilde para bulmuştum :D
    Parasızlık çok zor, Allah kimseyi parasız bırakmasın :)

1|1
    0|0
  • Oldu evet

1|0
    0|0
  • Hayır olmadı

1|0
    0|0
  • Evet, üniversite yıllarında oluyor öyle şeyler , çok geldi başıma 😒

1|0
    0|0
  • Cok defa kaldim
    Daima şükür her halimize,, o günlerde gelip geçiyor bir şekilde

1|0
    0|0
  • şu an parasızım

1|0
    0|0
  • Kaldim bir daha yasmam umarim

0|0
    0|0
  • İstanbul'da bankamatiklere kurulan duzeneklerden birinde 2500 liram calindi. Bankanin parayi iade etmesi 1 ay civarı surdu. Ailem de sehir disinda merak edip dertlenmesinler diye iyiyim param var falan dedim. O surecte yakin arkadaslarim maddi destek oldular, parayi geri aldigimda borclarimi onlara odedim. 2500 liran bir anda yok oluveriyor ama dostlarin varsa kara gununde de yaninda oluyor

1|0
    0|0
  • Ben baba parasi yiyorum daha bilmiyorum sjsjsj

1|0
    0|0
  • Lisede yatılıyken çok yaşadım. Bursluluk için bankamatiklerle az konuşmuşluğum yok. Hadi... bank amca lütfen paramı ver falan. Tabi parasızlık işte. Hala güleriz arkadaşlarımla o günlere.

1|0
    0|0
Yükleniyor...