Deli cesaretiyle yaptığınız bir olayınız var mı?

Deli cesaretiyle yaptığınız bir olayınız var mı?

Güncellemeler:
Gincil ırkıdışlır...
Hala güncel :/

0|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Biriyle kavga etmistik, buda ertesi gün arabasiyla evimin önünde gelip arabanin icinden bana saydirip gidecekti... ben o sinirle hareket eden arabanin kapisini acip agzima geleni söyleyip aklini almistim😉

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Gecenin korunde kizlar yurdunun 3 katina balkonlari tirmana tirmana ciktim sevmek zor is ya

3|1
    0|0
  • Eski kız arkadaşımı olmadık bir zamanda öpmüştüm ama özel gündü o gün 29 ekimdi cumhuriyetimizin ilanını taçlandırmalıydım sonuçta ilk öpücüğü kolay hatırlamak lazım :) hoşuna gitmişti daha sonra deli cesaretli bişi yapmadım.

1|1
    0|0
    • Güldüm şu an ya :D:DDd

• Çok romantiksin. :/ Sevmedim :D

• Yerine göre zırt pırt eve çiçekle gitmem ama evlilik yıldönümünü unutacak kadar da duygusuz değilim :)

• - Cocukken, Zile basar kacardik.
    - Buyuduk, Manifestolarda Yumurta attik.
    - Yalniz Orta Asyayi yürümekti en büyük deliligim!

1|0
    0|0
  • Geceleyin camdan ayaklarımı sarkıtıp 1 saat kadar camda oturmuştum. :) (3. kat

1|0
    0|0
  • böylemi?
    https://www.youtube.com/watch?v=SVXQ3polhM0
    ya senin çok güzel soruların varmışş.. haremine beni aldığın için teşekkürler :)

1|0
    0|0
    • Oha sen misin bu arkadaş :D:DDD:D:

• Kıza bildirim yağmuru gitti kusura bakma 😕

• @_Samantha_ aynen yaa zaten biraz sivri dilli şimdi gelmeden kaçalım bişey yazarsada hiç haberin yokmuş gibi davran :D :D ben öyle yapıcam.. ( son mesaj :) )

• Kliseye girip selamunaleyküm demek var aklımda

2|0
    0|0
    • Sözün doğrusu '' Sana ağır gelir benim sevgim, dengeni kaybedersin.. Kiliseye girip Selamun Aleyküm dersin '' değil miydi ya :/

• aşkımla sokaklarda sevişmek deliler gibi sevişmek kimse umrumuzda olmadan millet kıskançlıktan kuduruyordu bizi gördü mü çay bahçeleri burada öpüşmak yasak diyordu bizde protesto ediyorduk heyt bee

1|0
    0|0
  • Sene 2008 ya da 2009 Gaziantep bdp binasına girip önce dinlenip çayımızı içtikten sonra Tekbirlerle orayı dağıtmıştık. Deliyiz kızım, damarlarımızda Asil kanımız var Allaha şükür. :))

1|0
    0|0
  • Kızla kavga etmiştik. Gecenın bir vakti o anki hisle -10 derece geceden sabaha kadar kızın kapısında bekledim. Öyle bişey ki. Tir tir titriyordum ama insanın oan canı öyle yanıyor ki atıp kurtuluyor bütün hislerinden

1|0
    0|0
  • 8 kisiye atarlandim hepside vucudcuymus hastanede ogrendim 😄😄😄

1|0
    0|0
    • Aslında vücudun hastaneden önce öğrendi :D Sen olayı yeni kavradın :D:DDD

• Yoo tanidiklari halde arkadas oldum bu srfsizler animatormus bende otele girdim sirf onlar icin zamanla buzlar eridi tabi benim acimdan degil 😈

• :D:DD Abi ya korkulur senden :D

• Deli cesaretimle bir kıza gülümsemiştim :D

1|0
    0|0
  • genenin 11 i 3 arkadaş traktörle mezarlığa girmiştik yavaş yavaş girdik ama bir çıkışımıız vardı görmen lazım tam gaz =)

1|0
    0|0
    • O neyin fantezisi öyle ya 😂😂😂

• vallaha cahildik şimdi bipseler girmm gerçi gece 2-3 mecbur onüne gidip geliom ama yapcak bişe yok bahçem tam önünde suyu kesmeye gidiorum bahçeme =)

• Saçmalık

1|0
    0|0
  • Sayamadığım kadar çokk

2|0
    0|0
  • Kendimi hacklemistim değişikti

1|0
    0|0
  • İki olayım var anlatsam mı acaba :)

1|0
    0|0
  • Orryuspu bir kizi sevmek

1|0
    0|0
  • 4 katli geminin en ustunden koya atlamak :) 5 metreee 😉😉 simdi de kafamda jumping ile atlamak var

1|0
    0|0
    • barış manço vapurunun kaptan köşkünün üstüne çıkıp kaptana orta parmak gösterip denize atlamışlığım var çınarcıkta keşke gene işlese vapurlar çınarcığa :(

• Kız arkadaşıma asılan adamın arabasının tekerleri patlatıp her yerini çizmek

1|0
    0|0
    • En sevdiğim bey tipi.😂

• Geçmiş olsun diyelim :/

• last, k patlatmakla insaflı davranmışsın ben olsam şarjlı matkapla yağ karterine 8 10 tane farklı yerden delik açardım :D

• Kripton olayına bayıldım Clark Kent Çok izlemiş bu gencimiz :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...