Deli cesaretiyle yaptığınız bir olayınız var mı?

Deli cesaretiyle yaptığınız bir olayınız var mı?

Güncellemeler:
Gincil ırkıdışlır...
Hala güncel :/

0|3
11|28

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Biriyle kavga etmistik, buda ertesi gün arabasiyla evimin önünde gelip arabanin icinden bana saydirip gidecekti... ben o sinirle hareket eden arabanin kapisini acip agzima geleni söyleyip aklini almistim😉

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Gecenin korunde kizlar yurdunun 3 katina balkonlari tirmana tirmana ciktim sevmek zor is ya

3|1
    0|0
  • Eski kız arkadaşımı olmadık bir zamanda öpmüştüm ama özel gündü o gün 29 ekimdi cumhuriyetimizin ilanını taçlandırmalıydım sonuçta ilk öpücüğü kolay hatırlamak lazım :) hoşuna gitmişti daha sonra deli cesaretli bişi yapmadım.

1|1
    0|0
    • Güldüm şu an ya :D:DDd

• Çok romantiksin. :/ Sevmedim :D

• Yerine göre zırt pırt eve çiçekle gitmem ama evlilik yıldönümünü unutacak kadar da duygusuz değilim :)

• - Cocukken, Zile basar kacardik.
    - Buyuduk, Manifestolarda Yumurta attik.
    - Yalniz Orta Asyayi yürümekti en büyük deliligim!

1|0
    0|0
  • Geceleyin camdan ayaklarımı sarkıtıp 1 saat kadar camda oturmuştum. :) (3. kat

1|0
    0|0
  • böylemi?
    https://www.youtube.com/watch?v=SVXQ3polhM0
    ya senin çok güzel soruların varmışş.. haremine beni aldığın için teşekkürler :)

1|0
    0|0
    • Oha sen misin bu arkadaş :D:DDD:D:

• Kıza bildirim yağmuru gitti kusura bakma 😕

• @_Samantha_ aynen yaa zaten biraz sivri dilli şimdi gelmeden kaçalım bişey yazarsada hiç haberin yokmuş gibi davran :D :D ben öyle yapıcam.. ( son mesaj :) )

• Kliseye girip selamunaleyküm demek var aklımda

2|0
    0|0
    • Sözün doğrusu '' Sana ağır gelir benim sevgim, dengeni kaybedersin.. Kiliseye girip Selamun Aleyküm dersin '' değil miydi ya :/

• aşkımla sokaklarda sevişmek deliler gibi sevişmek kimse umrumuzda olmadan millet kıskançlıktan kuduruyordu bizi gördü mü çay bahçeleri burada öpüşmak yasak diyordu bizde protesto ediyorduk heyt bee

1|0
    0|0
  • Sene 2008 ya da 2009 Gaziantep bdp binasına girip önce dinlenip çayımızı içtikten sonra Tekbirlerle orayı dağıtmıştık. Deliyiz kızım, damarlarımızda Asil kanımız var Allaha şükür. :))

1|0
    0|0
  • Kızla kavga etmiştik. Gecenın bir vakti o anki hisle -10 derece geceden sabaha kadar kızın kapısında bekledim. Öyle bişey ki. Tir tir titriyordum ama insanın oan canı öyle yanıyor ki atıp kurtuluyor bütün hislerinden

1|0
    0|0
  • genenin 11 i 3 arkadaş traktörle mezarlığa girmiştik yavaş yavaş girdik ama bir çıkışımıız vardı görmen lazım tam gaz =)

1|0
    0|0
    • O neyin fantezisi öyle ya 😂😂😂

• vallaha cahildik şimdi bipseler girmm gerçi gece 2-3 mecbur onüne gidip geliom ama yapcak bişe yok bahçem tam önünde suyu kesmeye gidiorum bahçeme =)

• Saçmalık

1|0
    0|0
  • 8 kisiye atarlandim hepside vucudcuymus hastanede ogrendim 😄😄😄

1|0
    0|0
    • Aslında vücudun hastaneden önce öğrendi :D Sen olayı yeni kavradın :D:DDD

• Yoo tanidiklari halde arkadas oldum bu srfsizler animatormus bende otele girdim sirf onlar icin zamanla buzlar eridi tabi benim acimdan degil 😈

• :D:DD Abi ya korkulur senden :D

• Deli cesaretimle bir kıza gülümsemiştim :D

1|0
    0|0
  • Sayamadığım kadar çokk

2|0
    0|0
  • Kendimi hacklemistim değişikti

1|0
    0|0
  • İki olayım var anlatsam mı acaba :)

1|0
    0|0
  • Orryuspu bir kizi sevmek

1|0
    0|0
  • 4 katli geminin en ustunden koya atlamak :) 5 metreee 😉😉 simdi de kafamda jumping ile atlamak var

1|0
    0|0
    • barış manço vapurunun kaptan köşkünün üstüne çıkıp kaptana orta parmak gösterip denize atlamışlığım var çınarcıkta keşke gene işlese vapurlar çınarcığa :(

• Kız arkadaşıma asılan adamın arabasının tekerleri patlatıp her yerini çizmek

1|0
    0|0
    • En sevdiğim bey tipi.😂

• Geçmiş olsun diyelim :/

• last, k patlatmakla insaflı davranmışsın ben olsam şarjlı matkapla yağ karterine 8 10 tane farklı yerden delik açardım :D

• Kripton olayına bayıldım Clark Kent Çok izlemiş bu gencimiz :D

1|0
    0|0
  • Dolmusta 200 lıra uzatıp ' bır ogencı ' demiştim

1|0
    0|0
  • Cok deliyim 😱😱😱

1|0
    0|0
  • İzmir'den Zonguldak'a arkadaşla kışın bisikletle 4 günde neredeyse hiç uyumadan gitmek

1|0
    0|0
    • Ciddi misin? Oha harika.

• ve bisikleti yeni almıştık ertesi günü yola cıkmıştık totomun ağrısını kelimeler ile anlatamam çadırda uyurum diye aldıgım yastıgı en son seleye koymuştum ereğliye geldiğmizde 20 km civarı 30 cm karda elimizde bisiklet taşımak ve donmak üzere olduğumuzu söylemiyorum bile ama cok iyi bir deneyimdi

• bende 16 saatte istanbuldan çınarcığa bisikletle gitmiştim ( körfezi dolanarak ) :)

• Eşim i aldattım :-) 15 tane polisin içine girip kadını döven taksiciyi tokatladım sonra da polislere alın bunu merkeze dedim ama halbuki ki ben bir vatandaştım

0|0
    0|0
  • Kocasi kanepede yatarken karisina her turlu sanal seqsi yaptirmistim kamerada

0|1
    0|0
  • Yengeme görünür şekilde 31 çekmiştim 😃

0|0
    0|0
  • Sutyenini duzelten kizi taklit ettim sonra karsilikli gulduk

1|0
    0|0
    • Ya deme öyle :( Çok rahatsız ediyor o zıkkım :( :(

• Yuzunden anladim ofladi bian bosta bulunup :)

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...