Cıvık insanlara karsi nasil tepki verirsiniz?

Surekli size karsi civik sacma sapan seyler yapan, siz ciddi olgun konussaniz bile hala civiklik yapan birinr karsi nasil tepki verirsiniz?

2|1
14|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Niyetleri iyiyse, onlardan daha çocuksu şeyler yaparım. Yaşa bakma ki yirmi-yirmi bir; içim hâlen çocuk... Bazen insanların samimiyetini yanlış yorumladığımdan, daha samimi konuştuğumdan ve davrandığımdan dolayı kızarlar. Cıvık insanlara bayılıyorum!

0|0
    0|0
    • Yok amac laf sokmak ezmeye calismak

• Cok fena kavga edecem sonunda

• Vallahi ya, Allah belasını versin o tip insanların. :( Ama zamanla -yıllar ile...- biraz daha baş edilebilir oluyorlar gibi. Babanız mıdır zatıali?

Kızlar Ne Diyor 13

• Herkes benimle konuşamaz, konuşanlar da böyle davranamaz. Diyelim böyle bir saçmalık yaptı ona öyle bir laf ederim ki (küfür değil , zekice ve derin bir söz) söylediğim şeyin kötü olduğunu anlar ama anlamını anlayamaz ve tek kelime daha edemez

0|0
    0|0
    • Bu ego ne boyle

• Ego değil , mesafe var insanlarla aramda eskiden olduğu gibi canım yanmasın diye sınırlar koydum

• Kizarim

0|0
    0|0
  • Ciddi bir şey anlatırken cıvıklık yaparsa konuşmamı keser ordan ayrılırım yani muhattap olup uğraşmaya gerek yok ve her zaman da bu hareketini onun yüzüne vururum

0|0
    0|0
  • Terslerim hiç hoslanmam her firsatta bozarım

0|0
    0|0
    • Sen terslesen bile ayni o tipler. Emin ol onlarin tek yaptigi sey laf sokmak, bas edilmez

• Hoşlanmadigim tipler yapmacik oluyolar uzaklasirim. O tiplerden tahammül edemem

• Aynen oyle

• Susar bakislarimla sustururum

0|0
    0|0
  • takmam

0|0
    0|0
  • Konuşmam aynı ortamda bulunmam

0|0
    0|0
  • Bakarım

0|0
    0|0
  • Cıvık birini karsıma bile almam

0|0
    0|0
  • ınsan yerıne bıle koymuyorum valla ben :)

0|0
    0|0
  • Uyarırım. Gerekirse bagiririm. baktim olmuyor benfe civitirim ama bidaha sık gorusmem

0|0
    0|0
  • konuşmam ki

0|0
    0|0
  • Konusmayarak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor...