Hümanistler kadar yalancı var mı?

Dürüstlük önemli birşey tabi. Hümanist ayağına yatıp kan kusanlar yerine dürüstçe kan kusanları tercih ederim.

0|1
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• humanist değilde animalistim ben. gerisi umrumda değil :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• "Hümanizm" felsefeniz için sizi tebrik ederim; gerçekten çok isabetli açıklamışsınız zihninizde hümanizmi ki ben de aynen sizin gibi açıklıyorum. Ayrıca bu görüşünüz, hümanistlerden öte insanların varlığını keşfedenlerden olduğunuzu gösterir ki bu tür insanların oranı azdır yeryüzünde. Hümanistler, içlerinden duygular geçmemesine karşın doğru olanı, kendilerini zorlayarak yapmak isteyen kimselerdir. Ama içlerinden geçmedikleri için incelikleri, düşüncesizlikleri olduğundan dolayı bir yere kadardır... Mesela, çok abazan bir erkek, hümanist olduğundan dolayı şefkat hissediyormuş gibi şefkatle yaklaşır birine ki bu karşı cinsiyet için oldukça tehlikeli bir durumdur, karşı cins olan "saf" ise; adamın içinde bir şeyler olmadığı için (duygular yani), sevdası yatsıya kadar yanacak. İnsan dediğiniz "Beni bu hâlimle sevenler sevsin, sevmeyenler de umurumda değil; canları cehenneme sevmeyenlerin" diyen zihniyette olmalılar bence de. Gerçekten, dürüstçe kan kusturan insanlar da vardır. 55 yaşına gelmiş olmasına rağmen, benden yaşça büyük bir tanıdığım ve belki de arkadaşım olan biri, gerçekten "Yerimde duramıyorum" diye dümdüz söylüyordu... Bu adam, kamyonunda -affedersiniz ama yerinde olacak diye yazmalıyım- müstehcen videolar açıp kendisininkini göstererek "Farkı görüyor musun adamınki ile benimki arasındaki?" diye şeyler sorduğu için çok aşağılamıştım. Bana inanmayacaksınız ama yine de söyleyeyim, sonradan adamı arayıp özür diledim... "Benden bir bok olmaz" diyen, gerçekten dürüst bir insandı. Hâlen de dürüst ama kırıcı olmamaya çalışıyor. Hakikaten de bir bok olamamıştı çünkü adam o yaşta olmasına karşın, onunla derin muhabbetimiz hâlen yok, 3-4 saat konuştuktan sonra konuşacak bir şeyimiz kalmadı. Dediğiniz gibi, bu kan kusturanlar yeğdir.

1|1
    0|0
  • Adaletli ismiyle adaletsiz işler yapan örgüt.

0|1
    0|0
  • Aynı ben aşkım biliyosun seni sevdiğimi hep açık açık soyledim

0|0
    0|0
  • Neden hümanist mi oldu - boyka :D

0|0
    0|0
  • Hümanist insanlar kanserdir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0