Kizlar, size hiç tanımadığnız birisi ve annesi görücü olarak haber yollatsa neyapardınız? erkekler, sizde yaparmıydınız?

Kızlar size hiç alakanız olmadığı biri annesinden görücü olarak haber yollatsa neyapardınız? Erkekler, sizde böyle birşey yaparmıydınız? 😀😀😄
Ben öyle görücü usulü evliliklere şahzen sıcak bakmıyorum tüm aile maydonoz oluyor ilişkiye..

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben seni görmeden sevdim askito

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• bende yapardım

1|0
    0|0
  • aklımda başka biri yoksa o kişide iyi biriyse düşünürüm 45 50
    yıllık hayat deneyimi olan anne babam eminimki benden daha iyisini bilirler

1|0
    0|0
  • Görücü usülü şöyle olabilir. Kızla görüştürürler 3-5 ay görüşürüz. Anlaşırsak evleniriz. Bu şekilde olur. Diğer türlü herkesin kafasında kalan şekilde bende istemem tabii ki.

1|0
    0|0
  • Ben yapardım

Bence görücü usulu en iyisi
    En azından bir kaç senede olsa eşler arasında birbirlerine saygı oluyor

1|0
    0|0
  • yok yapmam saçma bir durum ben aşk isterim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Görücüleri kabul etmezdim, görücü usulü evlilik benlik bir şey değil :D

1|0
    0|0
  • Sıcak bakmam gelmelerini de istemem gelirlerse de boylarının ölçüsünü alırlardjjdjs

1|0
    0|0
  • Yollandi küfür ettim

1|0
    0|0
  • 4 defa oldu

1|0
    0|0
  • Nope yapmam

1|0
    0|0
  • Okuyom ben yaa derdim 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Ohuyom ben yeaaa derdim -_- Gorucu veya her turlusu suanlik benden uzak dursun.

1|0
    0|0
    • @FootFetishkadina defolup gidermisim sorumdan? Nekadar iğrenç bir itam edepsiz.

• @FootFetishkadina beni tanimadan yargilaman senin karakterini zaten ortaya seriyor. Ben suanlik okudugumdan bahsettim degil mi? Okumadiysan bir daha oku gorusu veya her turlusu yazdim. Bugune kadar 1 tane sevgilim olmamisken 10 -15 tanesi vayt dedirttirdi. Dinim geregi zina veya sevgililik haram oldugundan kendimi sakiniyorum. Sen ve senin gibilerden de nefret ettigim icin evlenmek istememem gayet doğal. Sana tavsiyem bugün yaptigin ön yargı yarin basına bela olur haberin olsun.

• Hiç hoşlanmam

1|0
    0|0
  • Böyle şeyler benim aile tarzıma aşırı uzak varsayımda bile bulunamam.

1|0
    0|0
Yükleniyor...