Evlenmek çok mu önemli?

2 senedir çalışıyorum ve kendi maaşımı sadece tek başıma harcamak, kendi evimde yaşamak çok eğlenceli. Kısaca evlilik için daha erken hatta olmasa bile olur diye düşünüyorum.

Hiç evlenmeyen kadınlar goruyorum etrafımda hepsi mutlu. Yanlış mı düşünüyorum?

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence çok doğru düşünüyorsunuz. Sonuçta eğer bir insan kendiyle mutluysa kendi kendini mutlu ediyorsa ve karşısına gerçek aşk çıkmamışsa evlenmemesi çok doğal ve yanlış evliliktense sırf evlenmek için evlenmektense tek başına çok daha mutlu olur ve evlenmemek çok doğal bir şey.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• tercih meselesi.. çok paran olur hayatı dilediğin gibi elbette yaşarsın... ama yıllar sonra bir gün yaşlandığında ait olduğun biri tarafından o mutluluğu tadamayacaksın.. her kez sevdikleri değer için var olurken , belki sen soğuk yatağında tek başına ölümü bekleyeceksin...

0|0
    0|0
    • Tek başıma? Evlenmedim diye sevgilim olmayacak, arkadaslarım olmayacak öyle mi?

• Kendinle çelişiyorsun çoooook komiksin

• evlenmek için evlenilmez zaten , ben dengeli yaşamı tercih ederim hepsi bu. özgür olmak isteyen sizsiniz , dolayısı ile bırakıp kaçmak benim değil sizin işine daha kolay gelecektir... belki gülmek , anlamaktan daha kolaydır sizin için ondan öyle geliyordur...

• bekaretini bozdurmadan tek yaşicaksan eyvallah yaşa

ama birgün evlenirim belki dersen sakla kutuyu

0|0
    0|0
  • Zina yaparım diyorsan haklısın :S

0|1
    0|0
    • İslam inancıyla ilgilenmiyorum, yorumunuz için teşekkurler

• O zaman zaten haklısın dedim ki kötü bir şey demedim yanlış anlamayın lütfen :S

• evlilik özgünlüğün sonu, sorun ve stresin başmamasıır. her seyde bağımlılık zorunluluk vardır. ertele

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Evet onemli

0|0
    0|0
  • Belli yaşa kadar kolay hatta sevgili bulursun cinsel arzunu da yerine getirşrsin ama bir yere kadar sonra aile sıcaklığını ararsın

0|0
    0|0
    • Aile ortamlarını o tür şeylerden hep nefret ettim

• O zaman bekar takıl sıkıntı yok sen bu şekilde mutlu olursun

• e yani haklısın kafana göre yaşa salla gitsin

0|0
    0|0
  • Evde kalmışsın

0|0
    0|0
    • :) bunun ismi evde kalmaksa evde kaldım

• Ben koca bulamadıgım için bunu istemiyorumki bana yazan çok erkek var sadece evlenip bir adama, çocuklara kendimi adamak istemiyorum

• Hiç evlenmeyeceğim 😊

• tercih meselesi

0|0
    0|0
  • :) Evde mutluluk verecek bir erkeğin / kadının olması güzel bir şey ama evlilik şart değil bence...

0|0
    0|0
  • Bence doğrusun ama dikkatli ol, şimdi herkes laf eder.

0|0
    0|0
  • Senin tercihin evet önemli değil bana görede

0|0
    0|0
  • Eğer duygusal bir boşluk yaşamazsan ve aile baskısı yoksa evlenmeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • gel evlenelim güzellik =)

0|0
    0|0
  • Olabilir... 50 de bile koca bulursun evlenme 😂

0|0
    0|0
    • Koca bulmak kolay ben zor olanı tek başıma yaşamayı istiyorum

• Canin istedigi surece yaşa zaten.. sikildigin zamn bulursun demek istedim.. ama 50 oldugun zamn isin şakası bir yana birazda zor bulursun... bu yasta koca bulman kolay tabi..

• Evlilik malesef çökertiyor :/

0|0
    0|0
  • Cok yanlış

0|0
    0|0
    • Neden

• Nerden biliyorsun 2 hayatıda denedin mi?

Dunyaya 2 kez geldin birinde çocuk yaptın diğerinde yapmadın mı

• Benimki sadece öngörü niye ki gosteriyon

• Doğru düşünüyosun dogru bir erkeği bulman cok zor

0|0
    0|0
  • evlenme ciddiyim biz evlendikte ne bok yedik hayatını zehir eder evlılık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yanlış düşünmüyorsun. Yanlış olsaydı bile senin istediğin hayat tarzı bu olduktan sonra doğrunun ne önemi var?

1|0
    0|0
  • erken be biraz hayatını yaşa seyahate çık. bekarlık sultanlık :D

2|0
    0|0
  • Hepsi kız kurusu 😏
    Mutlu olabilir ama o mutluluk uzun değil sjs

0|0
    0|0
    • Kız kurusu dediğin kadınlar hacettepede rektör, hastanede baş hekim, avukat, savcı...

• Ulan sana ne battı durup dururken millete hakaret ettin? Dininiz yüzünden ortadoğu kadınları bu kadar beyinsiz zaten.

• Kökeninden bana ne mk ortadoğu ataerkisine hizmet edip kadın düşmanlığı yapıyorsun işte köken ne alaka?

• Dogru dusunuyorsun

1|0
    0|0
  • Neden yanlis olsun ki ne guzel :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...