#Hedefe Ulaşma Yollarınıza Örnekler Verir misiniz?

#Hedefe Ulaşma Yollarınıza Örnekler Verir misiniz?
Kadınlar tekerlekli sandalye tenisinde 2016 Rio Paralimpik Oyunları'na kota alarak bir ilki gerçekleştiren milli sporcu Büşra Ün, organizasyondan güzel bir neticeyle ayrılmak istediğini söyledi.

Büşra Ün, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2012 Londra Paralimpik Oyunları'na katılmak için büyük uğraş verdiğini ancak başarılı olamadığını hatırlattı.

Rio Paralimpik Oyunları'na katılım hakkı elde etmesiyle önemli bir eşiği geçtiğini kaydeden milli sporcu, şunları kaydetti:

"6 yıllık hedefimi gerçekleştirdim. Tabii ki tek başıma yapmadım, sponsorlarım, federasyonumuz, ailem, arkadaşlarım, hocalarım, bana destek olan çok kişi var. Kimsenin hakkını ödeyemem. Sonunda istediğimiz oldu ama henüz bitmedi. Benim hedefim oraya gidip orada da güzel bir derece elde etmek. İnşallah o da olur, oradan güzel bir sonuçla döneriz. Bayrağımızı orada dalgalandırmak istiyorum."

Referans

#SerKan1923

@AsenaKrgzz @benaslındayoğumm @_EbuTurab_ @KntszmLq @Rüyamdagörsem @siray @Tugbu

@mehcab @Bakırköylüm @Bıyıklı20 @Dark_Trouble @Hüzün_Kovan_Kuşu @нейтральны @KalpsizBey @kaptanpırays @KurabiYe @NesliTükenmişErkek @TheKerim54

1|3
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Sabır hedefe ulaşmakta en büyük etken. Çok zor günlerden geçtim /geçtik ailece samimi olmak gerekirse okula harcliksiz gittiğim günlerim oldu. Halen aklıma gelir bazen gülerim. 😊 Herneyse o günler geçti okul bitti guzel bir isim var. Sabır la herşey yoluna giriyor arkadaşta güzel bir örnek.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gözleri görmeyen ve kulakları duymayan bir öğrencinin hikayesini okumuştum girdiği ilk sınavda boğaziçi üniversitesini kazanmış ve üstelik okulu derece ile bitirdiğini yazıyordu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hedefim ingilizce öğretmenliği hedefe ulaşma yöntemi de ingilizce ile yatıp kalkmaktan geçiyordu... sırada tercihler 😊

0|1
    0|0
  • Hedefim işimde mevki sahibi olmak. Çok çalışarak emek vererek hakederek iş ahlakına uygun şekilde hareket ederek elde etmek..

0|1
    0|0
  • Öncesinde çabalamak sonrasında beklemek

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Planlı çalışmak kimseye çalım atmamak ve ahlaklı olmak..

0|1
    0|0
  • İnsan sahip olduğu şeyin nankörü istediği şeyin delisidir. Çok şükür halim vaktim yerinde daha ne olsun be başkan halimize şükür hamd olsun :)

0|1
    0|0
  • Hedefe ulasmak için sadece kendime bakarim.
    Her gun kendime bakıp hedefe bir adim daha yaklastim diyebiliyorsam, o hedefe ulasirim eninde sonunda.

0|1
    0|0
Yükleniyor...