Yakın arkadaşınız 1 yıl ortadan kaybolsa ve sonra dönse ne yaparsınız?

kendi açımdan zor günler geçiriyorum. Hayatımı toplamak için epey uğraştım ama olmadı. Sonunda kendimle kalıp başka şeyler düşünmeden sorunlarımı çözmeye çalışmam gerektiğini anladım. Çünkü diğer türlü en küçük şey bile beni başka yönlere çekebiliyor.
Üni. de öğrenciyim ama fakültemi değiştirdim her şey yeni olucak. Yeni bir şehir, yeni insanlar tam bir başlangıç gibi. Bu sürede arkadaşlarıma haber vermeden hesaplarımı kapatıcam, telefon numaramı değiştiricem. Ciddi anlamda kendime yoğunlaşıcam. Eğer irtibatı kesmezsem olmuyor biri sorununu anlatıyor ona yardım edeyim derken benim kafam dağılıyor mesela... Haber versem ne zaman yapacaklarımı başkalarıyla paylaşsam hep amacımdan saptım ben bireysel çalışan biriyim içimde kalsa yapacaklarım daha iyi. Sadece 2 arkadaşımın haberi olucak ve onlarla ara ara konuşurum geriye kalanlar beni 1 yıl sonra bulacak.

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

• umursamam

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Artık onu arkadaştan saymam

0|0
    0|0
    • ciddi sebeplerim var ama bu eğlencesine değil ki bana arkadaşım böyle dese ben onu kaybettiğime üzülmem gerçek arkadaş kızar ama anlatıncada anlar

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• bir yerlere giderek her şeyi değiştirerek kısa vadede çözüm üretmiş olursun. çünkü sorun içeride. dışarıda değil. bir psikologdan terapistten yardım almalısın.

0|0
    0|0
    • bir yerlere giderek çözüm üretmiyorum zaten hayatımdaki var olanları çıkartıp kendimle kalıp çözüme yol açıyorum. Çözümü bulmuyorum yani

• ben psikologla görüşmeye zaten başladım detaya girmiyim dedim ama olmadı neyse :)

• onun sana tavsiyesi ne oldu acaba. e tabi anlamadım ben öyle ne biliyim :D

• iyi karar

0|0
    0|0
  • Önce nedenini sorarım geçerliyse kaybettiğimiz vakitlerin acısını çıkartırım
    Nedeni saçma birşeyse kızarım ama küsmem arkadaş sonuçta kıyamam😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...