İlişkiniz varken karşı cinsle görüşmeleriniz nasıl bir şekil alır?

Ciddi bir ilişki olduğunu varsayalım. Birbirinize sevginizi sorunca "Seviyorum" diyorsunuz. Normal seviyede kıskançlıklara sahipsiniz. Sevginizin ölçütü de size kalsın. Belli ortalama bir tarihte evlenip çoluk çocuğa karışacaksınız falan. Ama buna rağmen karşı cinsten birilerini sosyal medya olsun, gerçek hayat olsun, telefon olsun takip eder misiniz? Yakınlık kurar mısınız?

• Evet kurarım, sadece yakın/uzak akrabalar ve aile
    16% (10)16% (7)16% (17)Oy Ver
  • Evet kurarım, el ele kol kola, rahat ve genişim
    11% (7)18% (8)14% (15)Oy Ver
  • Evet kurarım, aldatırım bile, Allah belamı versin yani
    3% (2)11% (5)6% (7)Oy Ver
  • Evet kurarım, ama mecbur kaldıkça, yakınlık olmaz
    45% (29)27% (12)38% (41)Oy Ver
  • Hayır kurmam, sadece aile içi
    11% (7)9% (4)10% (11)Oy Ver
  • Hayır kurmam, alakam bile olmaz
    14% (9)19% (9)16% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• Kurarım da bir mesafem olur.
    Zaten sevgilim var diyince karşı taraf otomatik mesafeleniyor.

0|1
    0|0
    • Evet mantıklı, teşekkürler.

• @sadoking İyice çığırından çıkmışınız. Ben daha cevap vermeyecem, Allah affetsin böylelerini, benden de uzak dursunlar. (y)

• La de get sende

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• mesafe koyarım

0|1
    0|0
    • Mesafeye rağmen ilerlemeye çalışsalar aklını çelebilirler mi sence? Konusu önemli değil.

• İnsanın içinde bitiyor herşey o halde. Teşekkürler. (y)

• Erkek arkadaşım çok kıskançtı. Tüm sosyal medya hesaplarımı kapattım hiç erkek normal arkadaşım kalmadı hatta kız arkadaşımlarımdan bile çoğunu sildirdi. Ortak instagram açtık. Orda mahalleden bir erkek arkadaşım vardı tesadüfen gördüm yanlışlıkla fotoğrafını beğenmişim ve bu yüzden benden ayrıldı. 2 yıllık ilişkim bu yüzden bitti 2 gün önce. Ben onun için herkesi sildim ama o bunu farketmedi bile üstüne bide ayrıldı

0|1
    0|0
    • Arada böyle şaşırtıcı durumlar çıkabiliyor evet. Üstüne düşeni yapmışsın ama o bayağı karıştırmış ortalığı bence. Belki hatasını anlayıp dönebilir, dönmesini ister miydin? Eğer istiyorsan umarım isteğin gerçekleşir. :)

• Ayrılırken o kadar ağır şeyler söyledi ki ama yinede çok seviyorum dönmesinide istiyorum. Amin inşallah gerçekleşir

• Akrabalar ile görüşürüm tabiki, diğer kişilerde sevgilim olduğunu bileceği için onlarda bir yakınlık kurmaz bende. Gayet normal arkadaştır yani.

0|1
    0|0
  • Mesafeli kurarim

0|0
    0|0
  • Ben sosyal medya kullanırdım da kapattı gizli açtım insanlarla öylesine konuşmayı seviyorum ilgiyi seviyorum ama yakalandım aldatma filan yok zaten kimseyle buluşmazdım da çok kötü terketti

0|1
    0|0
    • Rahatsız oluyormuş demekki. Keşke yapmasaydın. Artı olarak gizli de yapmışsın, benimde karşılığım aynı olurdu. :/

• Üzüldüm doğrusu. Şimdi bir öneride falan bulunsam olmaz. Kötü şeyler olursa üstüme kalır o vicdanın yükünü alamam ben. Hayatında başarılar sana. (y)

• Herkes üzülüyor zaten zavallı ben benimle uğraşmasın yeter ben o swarmı takıntılı oldum onun yüzünden onu açıcam ama zamanı var onunla karşılıklı konuşsan mesela kendini nasıl aklar aklıma geliyor şimdi de onun doğum gününü de ucuza getirmişim zaten 😂😂😂

• Seks bile yaparim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Alakam olmaz

0|1
    0|0
  • Mecbur kaldıkça oluyor yakınlık kurmam.

0|1
    0|0
  • çok yılışık ilişkiler içinde olmam, hareketlere çekidüzen vermek gerekir.
    hayatındaki insana saygı.

0|1
    0|0
  • Kurmam. Merhaba merhaba anca o kadar.

0|1
    0|0
  • konuşurum ama omuzdan aşağı temas etmem

0|1
    0|0
    • Evet bu da ilginç bir görüşmüş tam çözemedim. Sadece yüz yüze konuşurum o kadar diyosun heralde.

• yani iç içe olmam konuşurum tabi dünyadan kopmam ama yakınlık kurmam

• Aynı şekilde devam etmeli diye düşünüyorum artık. İnsan kendisini birileri için kısıtlamamalı.

0|0
    0|0
  • mesafeli sorun olmaz

0|1
    0|0
  • Manitamız olmadıgı icin bilemiyorum ama olsaydı eğer gözüm ondan baskasını görmezdi heralde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...