Şakaya alınan kardeş?

4 yıldır yakın olduğum bir arkadaşım kardeşim var. Samimiyiz her şeyimizi biliriz neyse 2 gün önce saçlarımı maviye boyattım diyip şaka yaptım anneme de söyledim evet maviye boyattı dedi dün de şaka yaptığımı söyledim boyattım ama rengi mavi değil dedim konuşmuyorum seninle dedi şakadır diyip tamam falan dedim. Sabah mesaj attım cevap vermedi faceden yazdım konuşmuyorum hoşçakal falan dedi neden dedim yalanı sevmiyorum annene de yalan söyletiyosun prensiplerim var dönmem dedi. Kendisi bana fazlasıyla şaka yapar sevmediğim birini söyler mesaj attı der bilirim şaka olduğunu küsmem de kendisi bir şaka yapmama alındı. Kaybetmek istemiyorum sahip olduğum tek kardeşim o. Siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız?

0|1
8|6

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı türden bir arkadaşım var :D elleme gitsin öyle insanlarla arkadaş olunmaz ;) sadece bir tane arkadaşın var diye kötü olmasını mı göze alacaksın? onun yerine bırak hiç olmasın daha iyi. Öyleleri hep kendini düşünür senin kendini düşünmene dahi fırsat vermez ;)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendi prensiplerine uymayan insanla da benim işim olmaz deyip kestirip at sen de.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sektir git deseydin

1|0
    0|0
    • Bu gidişle sonu böyle olacak :)

• Bahane olmus fazla ugrasma sende slismaya calis

0|1
    0|0
  • bahane arıyordur seni bırakmak için

0|0
    0|0
  • Kulağına yapıştırırdım tokatı.

0|0
    0|0
    • Yanımda değil olsaydı yapardım. Hayır yani kendisi yapar bir şey olmaz ben yaparım küser

• gelen gelir giden gider ama unutma herkes birgün geri döner takma kafana o yüzden

0|0
    0|0
    • Değer verdiğiniz tek kişi o olunca takılıyor maalesef

• Mesaj atıyorum hemen :)

• tşkr ederim gördüm :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Herkesin yapısı farklı bazıları şakayı sevmez her şeyin ciddi olmasını ister sen bence git bir özür dile gönlünü almaya çalış. Unutma kardeşin yerine koyabileceğin biri zor bulunur bulmuşkende kaybetme. ☺

0|0
    0|0
    • Özür diledim yapmam bir daha dedim yok prensip meselesi geri dönemem dedi. Kendisi yapınca sorun olmaz ama. Kaybetmek istemiyorum bu yüzden uğraşıyorum ama resmen beni yalancılıkla suçladı

• Alıngan yapıya sahiptir belki bence o zaman bekle elinden geleni yapmışsın zaten. Eğer gerçek dostsa bu kadar ayrı olmaya dayanmaz. Sıkma canını ☺

• Prensip diyorsa bilemiciim

0|0
    0|0
  • Dengesizmis. Benimde var cevremde oyle tipler kendileri yapar benyapinca sorun olur. Kendi bilir. Bosver bu kadar uyduruk bir meseleden kusuyorsa zaten olmasin

0|0
    0|0
    • Hayır yani belirttim şaka olduğunu. Yalanı sevmezmiş ama kendisi bak bu mesaj attı derken yalan söylemiş olmuyor sanki.

• Bumu kaybetmek istemediğin kişi? Basit bir şakayla seni silen ve sana 'yalancı' diyen biri mi? Konuşmaması gereken kişi sensin ama farkında olmaman üzücü.

0|0
    0|0
    • Farkındayım basit bir şakadan dolayı beni silen yalancısın diyen biriyle konuşmamam gerek ama alışmışım ona bu yüzden kaybetmek istemiyorum. Benim bir şakam varsa onun 10 şakası var her şeye ragmen susuyorum

• amaaaaann

0|0
    0|0
  • Cok sacma arkadasn

0|0
    0|0
  • Çok sevdiği birşeyi alıp ondan özür diler verirdim zaten yumuşar o Zaman :D

0|0
    0|0
    • Yanımda değil hiç görüşmedik sadece görüntülü arama şeklinde konuşuyoruz. Yanımda olsa yapardım zaten

• Hm o zaman bırakma hep özür dile affedene kadar yalvar

Yükleniyor...