Konya'daki kayıp kedilerinin sorumlusunun cezalandırılması için bir imza atar mısınız?

Arkadaşlar konya'da bir genç "kedilere bakacağım" diyerek sahiplenmekte ve bir daha haber alınamamaktır. Bahane olarak "ailem istemedi, kayboldu, sokağa bıraktım" gibi şeyler söylemektedir.
Bir hafta önce bizim kedimizi aldı ve 2 gün sonra "annem evden atmış" dedi. Bir şey olursa geri getirmesini söylememize rağmen.
Araştırdığımızda ise bizim gibi bir çok kişiden kedi sahiplenmiş ve kedilerden bir daha haber alınamamış. Bu kişi kesinlikle kedileri öldürdüğünü kabul etmiyor. Hepsini sokağa bıraktığını iddaa ediyor.
Hangi insan kedileri sokağa salmak için sahiplenir?
Bir değil, iki değil en az 15-20 kedi almış. Lütfen kampanyaya imza atalım.

İmzayı buradan atabilirsiniz

Güncellemeler:
Arkadaşlar lütfen imza atın. şu an suç duyurusu bulunmakla için bir hayvan sever dernekle beraber adliyeye gidiliyor. Bu imzaların fazla olması bizden yana olacak.
Öldürmüyor olsa bile insanları kandırıp sokağa salması bile bir suçtur arkadaşlar. Kandırmaktır. Onca insanın bu kişinin lafına güvenip kedisini teslim etmiş. Gerçekten sokağa atıyorsa bile bu bile vicansızlıktır!

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sokakta bir sürü kedi var neden sahiplendiğini öldürsün ki?

0|0
    0|0
    • O zaman ne yapıyor bu kedilere? 20 tane kediyi sokağa atmak için mi sahiplendi? Neden "ömürlük bakacağım" deyip bir daha haber alınamadı kedilerden?
      Karşımızdaki insanın kafası nasıl çalışıyor anlamış değiliz fakat bu yaptığının mantıklı bir açıklaması nasıl olabilir?

• Böyle birşey için imzaya gerek yok. Gidin savcılığa kimden kedileri aldıysa onlarla ve işlem yapılsın. Ben bu olayı senden duydum, nereden biliyim doğru olup olmadığını.

• İnanmamak sizin seçiminiz. Birçok hayvan sever gruplarda benim gibi madur olan herkes zaten yazıyor ve suç duyurusuda yapıldı. Fakat sosyal medyanın etkisi çok olacak bu konuda bu yüzden imza önemli.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• ahah aynisini bizim arkadas kuşlar için yapiyordu. bakicam diye alip pet dükkanlarina satiyordu

0|0
    0|0
  • imzamı attım

0|0
    0|0
  • Kesin kedileri kesip ayin yapmistir!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...