Bu kore manyağı ergenlerden sıkılan bir tek ben miyim?

her şarkının videosuna bakıyorm sacma sapan, şarkıyla uyumsuz kore klipleri ne bileym kore dizilerinden alıntılar koymuşlar. dünyayı amerika sömürdü yıllarca hollywood sayesnde. şimdi de koreliler uzak dogulular aynı şeyi yapıyor. hepsi de aynı halt. daha 8 9 yaşlarındayken adamlar çene yontturuyor. kafayı güzel imaj yaratmakla sıyırmış bir millet. dolayısı ile yarattıkları imaj gerçekte sahip olduklarının 180 derece farklısı. bu ergenlermiz de dizilerini filan izleye izleye uyuşturulmuşlar fena. falan filan ama ben kendim için söylüyorum: heryerde bunlarla ilgili sacma sapan şeyler görmekten bıktım.

3|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende çok sıkıldım. Lisede hep bunlar vardı. Birde ne hikmetse hepsi de canım oluyor..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Kpop dinleyen biri olarak çok haklısın diyorum :)

0|0
    0|0
  • aslında kore candır güzedir. nasıl ki burada şikayetçi olduğun bir gençlik varsa aynı şekilde orada da o var ve bir şekilde bu adaptasyonun alışverişi var. farkında değiller yoksa korenin de sert bir gelenekleri var.

0|0
    0|0
  • helal olsun üzel yazı bende bıktım yeni moda oldu bu kore manyaklığı türkiyede erkek kız kalmadı hep avrupa asya amerikada arıyor bizim manyaklar :)

0|0
    0|0
  • nerede

0|0
    0|0
  • Zamanla geçee biz de ergenken neler yaptık hatırlasana... :)

0|0
    0|0
  • Alayı erkek düşkünü ya..

1|0
    0|0
    • hepsi ergen ama bunlar büyüdüğünde de değişmeyecekler. ülke için umut 0. bir taraftan akplliler bir taraftan suriyeliler.. bir de bu ergenler.

• Suriyeliler bunlardan iyi yine:)
      Birde kendilerini dünya güzeli sanırlar oda ayrı birşey:)

• Bizde gizlice kore müziklerine ajdarı montajlayalım, belki körenin üstüne yığarız ajdarı.

0|0
    0|0
  • Aynen ya

0|0
    0|0
  • hiç izlemem onları

0|0
    0|0
  • Salak onlar

0|0
    0|0
  • salak dolu memleket.

0|0
    0|0
  • Aynı duusnuyoz

0|0
    0|0
  • Banane takılsınlar herkesi br zevki vardır onlarda büyüyecktir elbet

0|0
    0|0
    • Buyuseler de degismiyecekler emin ol. Ülkenin seviyesini dusuruyorlar..

• @izmirliayştayn6 öyleleriyle muhattap olmassın olur biter cevap bile yazma görmezden gel herkes istediğimiz gibi olamaz.

• cevap yazma mmı? aynı okulda yaşıyorum. zaten onlarla çok bir sorunum yok hatta hiç yok sadece ülkenin seviyesini düşürmelerinden yakınıyorum

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Tek degilsin

0|0
    0|0
  • Bende sıkıldım

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum gereksiz sacma sapan şeyler bunlar be.

0|0
    0|0
  • yanlız değilsinnn

0|0
    0|0
  • niyeya kore candir bende tam bir kore faniyiim

0|0
    0|0
  • Yalnız değilsin 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...