Küçükken yaptığınız psikopat hareketler?

Sakin bir çocuktum ve öyle "şunu unutamam" dediğim pek bir anım yok ama bir keresinde annem bana kızdı diye ( yanlış hatırlamıyorsam okula yeni başladığım zamanlardı) evden kaçmıştım :) Yanımda bir kaç bozuk para vardı ve bu benim için evden kaçmak için yeterli bir miktardı 😂 Saat kaçtı hatırlamıyorum ama karanlıktı. Bu kadar yani. Siz neler yaptınız?

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• Civcivler vardı 3 4 yaşındaydım çaydanlığa su doldurup cıbı cıbı yaptım diyip sokup çıkarmışım kalanlarıda terastan aşağı atmışım büyük günah işledim :(

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mahallemizde bir kız vardı. Evimizin arka tarafında oturuyordu. Bir gün yeni terlik almış geldi hava attı. Daha 5 yaşındayım. Sen misin hava atan ertesi gün sabah erkenden kalkıp kızın terliklerini alıp çöpe attım. Zaten onunla aramız iyi değildi herkes benim attığımı düşündü. Yine terlik aldılar. Yine attım. Yine aldılar. Yine attım. Her gün yapıyordum bunu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende sen gibi okuldan kaçmıştım ama yurtta kalıyordum okulun yurdunda ordanda kaçtım sonra babam beni gene zorla yurda bırakmıştı.

1|0
    0|0
  • abii önüme gelene kafa atar mışım :D taşlar mışım :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 5 yaşındayken babama her kızdığımda
    -istanbulda olduğumuz dönem içerisinde - 7 . kattan aşşağı atlamakla tehdit ediyordum ve cidden yatağa tırmanıp camı açıp atlama girişiminde bulunduğumu ama yakaladıklarını hatırlıyorum.

1|0
    0|0
  • • 1. sınıftayken annemler beni okula göndermedi diye ağlayıp 3 gün onlarla konuşmamışım.
    • Sandalyeye çıkamadım diye sinirlenip buzdolabına kafa atmışım.
    Vesaire
    Hey gidi günler heey 😌

1|0
    0|0
  • Civcivleri boguyormusum😕😕😕

1|0
    0|0
  • Arkadasla beraber yuruyerek oturdugumuz ilcenin dışına çıktık 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Sinirlenmistim. Misafirliğe gittiğimiz evin çocuğunnun kolunu kirmiştım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...