Diyet yapiyim mi yapmiyim mi?

Şimdi ben çucukluğumdan beri böyle kaygilarim var galiba yemk yemeyi kestimde 5-6 yaşlarindaydim ama anneme söylemiyorum 6 yaşimda 10 kilo olmak istiyordum dedim Derya hadi gel kilo vererim bu arada Derya benim kendi kendime konuşuyordum sonra yapamadim çunku kalbim ağramaya başladi bir arkadaşima sordum işte çucukluk hali dedi 6 gun yemek yemez isem zayiflarim😀😂 canım ya ama işte yapamadim çunku kalbim ağridi bide çucuktum yapilir mi lan bu bana? Sonra 12 yaşlarinda ergen oldum diyete başladim surekli ne kadar şişmanim dedim kendime ablam da ne kadar şişmansin şişko deyip beni sinir ediyordu şu an bildiğin 0 kilo olmak için google de araştirdim 0 kilo olmak insani öldurur mu 2 gunde 15 kilo felan 0 kilo olmak istiyordum hiç bir şey taşimak istemiyorsum ne lan bu şimdi kendimi pencereden aticam şimdi 18 yaşindayim yakişikliyim😂😂😂😂😂 şaka şaka 18 im ama şu an diyeteyim ve sabah bir bardak su öğlen bir bardak çay şekersiz zaten çay için annem beni zor ikna eti suyu bile birakicam artik sonra akşam yine bir bardak su bu kadar ve çok açim şu an ama yemek yemiyorum ya off yemek yemek istemiyorum ama açim da şu an jilet yutucam😡 diyet soyleyin bana ama sadece sivi şeyler meyvesuyu nu da pas geçin diyeti olan var mi?
böyle olmamin sebebi herkesin ban şişko demesi bunu yapanlar ne kadar acimasiz miş şimdi şişko olmazsam bile kendimi öyle hisediyorum allah bildiği gibi yapsin onlari bide son bişi spor da yapiyorum aniden kalbim durursa artik vişdanlari vişdaniniz yansin insanlari görunuşuyle yargiliyanlar yani!

Güncellemeler:
Kamu spotu 😂😃 Troll

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• senin şişko olduğunu sezmedim ama boyunla kilonu yaz. ayrıca anoreksiya olursun o zaman da pişman olursun çorba salata filan ye

0|0
    0|0
    • 1,61 boyum ama uzamayi kesmesim uzicam kilom 29,9 kg

• amacın ne peki? 17 kg olup nabıcan? mankenler bile en az 50 kilo bilmem biliyor musun. sne o kiloda sevgili de bulamazsın evlenemezsin de hani amacın ne

• Amacim yok sevgili için deyil daha rahat oluyorum yemek yemeyince ve zayiflayinca yemek yiyince uzuluyorum sanki kendi elimle kendimi cezalandiriyorum yemek yemek ile

Yükleniyor...