Canlı bombaların biri Dağıstanlı biri Kırgız biri Özbek çıktı ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Canlı bombaların biri Dağıstanlı biri Kırgız biri Özbek çıktı ne düşünüyorsunuz bu konuda? Bunlarla Turan ülkümüz nasıl gerçekleşecek?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Allah aşkına direk Türkiye Türkü çıksa ne olur ingiliz olsa kürt olsa ıraklı olsa ne olur?

Bunu yapan masum insanları katleden kişi sadece günahkar ve teröristtir ırkı dini beni ilgilendirmez

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ne zannediyordun? Araya Siyahi, Koreli koysa daha kolay anlaşılırdı. Bize fazla benzediği için tercih edilmiştir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• terör her yerde var zaten. ama kökeni türk olan kimse terörist olmaz bu bizim benliğimize ters. eğer isimleri verilseydi araştırır bakardım ama 3 canlı bomba tacikistan uyruklu diye okudum.

0|0
    0|0
    • Tacikistan lı diye hiç bir yerde görmedim
      Öyle deme bizden de IŞİD e katılan çok var

• eğer her haber sitesinde farklı yazıyorsa o zaman nereli oldukları bilinmiyor veya açıklanmıyor

• Hangi örgüte bağlılarmış

0|0
    0|0
  • Türkün dostu Türk'ten başkası olmaz.

1|0
    0|0
  • Dağıstan neresi mkhdhd

0|0
    0|0
    • Rusya ya bağlı özerk bir cumhuriyet

• Birsey dusunmuyorum turan ülküsü nedir ya evet saygim var ama müslumanlari dislayamazsiniz turan ulkusu deyip ozbek olann rusya asilliyms sanirim insann turk kurt arap ya da baska irka mensup olmasi onemli degil onemli olan insann insan olmasi benm kendi mahallemdeki bildigim türk ve türk cocuk unide daga cikti ve polisler surekli dolasir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...