Gece rüyamda tabut, Anıtkabir gibi mezar yeri gördüm. Çok korktum, çok ağladım uyanınca. Bakar mısınız?

Gece rüyamda yüksek bir yerden aşağıya bakıyordum. Anıtkabir gibi her yeri mermerden, Demirlerle A harfi yapılmış olan bir alan gördüm. Ortada bir tabut vardı, sıradan tahta değildi, işlemeliydi ama tabuttu. O tabutların karşısında 6 tane mezar yeri vardı.3 tane ölmüş kişiyi tabutuyla mezarlarından çıkarmıştık. Annem sen gömeceksin diye bağırıyordu ama ben Babam ölmedi diye bağırıyordum anneme. Bu çıkardığımız 3 kişinin tabutunun içinde toprakları vardı, kefenleri açıktı ikisinin. Annem onların topraklarından alıp yeni mezara atmamı istedi. Ben bakamıyordum kefenleri açık olanlara. Bir tanesi annemin vefat eden babasıydı, hissettim ve turuncu bulamaç gibiydi, erimişti, kemik yoktu. Diğer kefeni açık olan canlı canlı gömülmüş, ölümü bekleyen biriydi, kadındı. Yüzü erimişti, siyah gözlerini gördüm. Hareket ediyordu ama bayılmak üzere gibiydi. Ben yapmıycam, bakamıyorum diyerek koştum annemden kaçtım. Sonra evimizin küçük balkonunu gördüm. O balkonun camından kendimi atmak üzereydim ki annem tuttu çekti, özür dilerim sana bunu yaptığım için Dedi. Orda uyandım. Uyandığımda ezan okunmuş bitmişti. Sabaha karşıydı yani. Çok ağladım uyanınca, görüntüler korkunçtu. Ne anlama geliyor olabilir bunlar? Lütfen ciddi cevap verin.

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...