Son 1 yılda terör ülkesi haline geldik ne düşünüyorsunuz?

Son 1 yılda 17 terör saldırısı gerçekleşmiş verdiğimiz şehitlerin yanısıra bir o kadar da siviller..

Gerçekten düzelebilir miyiz? Gerçi bunun için çabalayan birileri olduğunu sanmıyorum ama

0|0
5|35

En İyi Erkek Görüşü

• terör ile mücadele veren bir ülke haline geldik. Terör ülkesi yanlış tanım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu olaylari teröristleri dağdan sehirlere indirenlere soracaksin. % 49 a

1|2
    0|0
    • @Egitmen ne geziyi savunuyorum ne de bu % 49u bu kadar sehit verdik yüzlerce insan öldü veya sakat kaldı. Bu ülkede siyaset yok. Herkes kendi arkasını kurtarma, cebini doldurma derdinde. Tüm siyasetten ve siyasetcilerden nefret ediyorum.

• @by_architect dengeli siyasi görüşün gezicileri savundugun için tahmin etmek zor değil biz koyanlar sana çok acı vermişiz galibaaa

• Sana sozum yok o zaman bnde diom simdilik dikatli olalım algı olusturmayalim krdesim

Erkekler Ne Diyor 34

• Var olan olayların üzerini örtüp bahar havası estirenler
    şimdi bedel ödüyorlar diyecem ama
    bedeli masum insanlar ödüyor

1|0
    0|0
  • Demek ki bizim adımıza bazı şeyler doğru yapılıyor. Bu da bazı kesimlerin hiç hoşuna gitmediği için sürekli bizi hedef alıyorlar. Önemli olan şu nasıl bitecek bunlar? Ne gibi önlemler alınmalı?

1|1
    0|0
    • Bütün dünya üzerimize oynuyor... Çünkü ilerlemekte olan bir ülkeyiz dediğniz gibi hoşuna gitmiyor bazılarının

• NASA da kim biz daha ileriyiz 😂

• Yok o kadar da değil :) yüzyıllardır bağımsız olan ülkeler gibi değiliz biz. Kendi çapımızda gelişiyoruz kimse dünya ülkesi olmayıbeklemesin en azından bir 15 sene sonra dünya da ki konumumuz şekillenir

• amaçlarına hiçbir zaman ulaşamayacaklarını düşünüyorum.

1|1
    0|0
  • Niye düzelsinler ki adamların gemisi yürüyor hala başkanlık konuşuluyor ve koyunları başkanım başkan yapıcaz seni diyor yani bu kadar cahil ve gereksiz insan varken ne terör azalır ne de bu ülke iyiye gider.

1|0
    0|0
    • Olum sen insanlara koyun diye otekilestirdigin sürece ne senden bir bok olur, nede destekledigin partiden nede zihniyetinizden. Bence siz sorunu o "koyun" diye siniflandirdiginiz insanlarda degil kendinizde arayin.

• @Polifonik_osuruk tbrikler krdesim

• Zamanında dağlardan indirip destek verenlere işide yardım edenlere soracaksın ben hayatımda Tayyip kadar fırıldak adam görmedim ama ahirette tek tek hesaplaşacağım onlarla

1|0
    0|0
  • Hatırlar mısınız eskiden MİT vardı. Sahi nerede ne yapıyor acaba?

1|0
    0|0
  • Şimdi söylenince gerçekten çok büyük bir rakam hu. Sonumuz hayrola

1|0
    0|0
  • bucur cadı nıce saglıklı mutlu huzurlu bayramlara ınşallah bayramın kutlu olsun

0|0
    0|0
  • sana bir kaç soru saracam bunun için cabalayan birileri olsa yanlarında cabalamaya hazır mısın rahatını bozup ayağa kalka bilir misin onu söyle çünkü olenlerin katili sen ben o hepimiziz

1|0
    0|0
  • Bulunduğumuz stratejik konumdan dolayı ülkeyi birbirine düşürmek iç isyan çıkartmak istiyorlar ama ülkemizde Allah korusun iç isyan çıkarsa sonumuz vahim.

1|0
    0|0
  • Tüm dünya bir yanda, Türkiye tek başına. Allah yardımcımız olsun. terörün belasını ve cezasını versin

1|0
    0|0
  • eskiden bu kadar yoktu ama ne zaman akp başta oldu yavaş yavaş olmaya başladı ve hızla arttı terör- patlamalar-şehit

0|0
    0|0
  • Düzelmeye izin vermezler.

0|0
    0|0
  • Ben başkan olsaydım terör olmazdı.

0|0
    0|0
  • Kısa vadede düzelmez. Daha da kötüye gider. Toplumsal kırılmalar artar.

0|0
    0|0
  • Umitsiz vaka duzelmez gercekten duzelmez turkiye bu durumlari boyle gider. bir ara verirler sonra bir daha baslar

0|0
    0|0
  • Devletin başındakiler ve oy verenler utansın

0|1
    0|0
  • İşte bu çok kötü..

0|0
    0|0
  • düzelir miyiz bilemem ama biz bu yaşanılanları unutmayacağız!

0|0
    0|0
  • canım halkı olan bir ülkede yaşıyoruz. Ben gitcem buralardan.

0|0
    0|0
  • tayyip giderse düzelir

0|0
    0|0
  • 40 yıldır terör var. Batıda yeni hissediliyor o kadar. Hangi Türkiye de yaşıyosunuz acaba

1|0
    0|0
  • İstikrar sürüyor

1|0
    0|0
  • Erdoğana sor ülkemizi mahvetti

0|0
    0|0
  • Bugünler geçer terör azalır belki ama başka da bir cacık olmaz bu ülke insanindan

0|0
    0|0
  • ilgilenen kimse yok bu durumla nereye kadar böyle gidecek bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Bu durumu ve yapılanları kınadığımız için sorun yok!!!

0|0
    0|0
    • Kınadık geçti bitti sorun yok mu gerçekten?

• bu ülkede artık bazı şeyler kınanarak üzeri kapatılıyor. ( böyle giderse hiçbir zaman bu sorunlar bitmeyecek )

• Ülkemizi çekeneyen çok fazla :(

0|0
    0|0
  • Böyle devam edersek zor

0|0
    0|0
  • dış politika hataları yüzünden

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 4

• Düzelmez artık

1|0
    0|0
  • Rabbim bizi korusun.

2|1
    0|0
  • Son 38 yıldır şehit veriyoruz ve teröre maruz kalıyoruz, bunu düşünemeyenleri düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • Hala inatla vatan hainlerine oy verenlerin cezasını çekmeye devam ediyoruz ne denilir ki

1|1
    0|0
Yükleniyor...