Erdoğanın İsraille anlaştıktan sonraki Mavi Marmara dönüşünü nasıl değerlendiriyorsunuz?

Erdoğan 2014:Neymiş efendim mavi marmara oraya giderken kimden izin almışmış İsrailden mi izin alması gerekiyordu bizden izin aldılar Türk halkından izin aldılar
Erdoğan 2016- Mavi Marmara senin ne işin vardı orada biz zaten yardım götürülecekse hertürlü yardımı götürüyoruz ama diplomatiye uygun şekilde götürüyoruz siz kimden izin aldınız oraya giderken dönemin başbakanından izin aldınız mı?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Tarih onun dönüşleriyle dolup taştığı için şaşırmak için pek bir nedeni kalmıyo insanın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Haklısın tabi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yakında 'Bayram'da Davos'dayım' da der.

0|1
    0|0
    • Yok ben bayrama kadar esad kardeşimizden de özür dilemeyi bekliyorum. Putinin onca ay peşinden koştuk yüzümüze bakmadı en sonunda mektupla ulaştık adamında esadla arası iyi barışırım ama esad abinin elini öp derse bayramda suriyedeyiz özür dilemişken bir namazdı kılarız orda kameralar eşliğinde

• Alıştık artık bu adamın U larına

0|2
    0|0
    • Bayrama kadar esad kardeşimizden de özür dilersek tamamdır. Rusyadan özür diledik ee rusnın suriye ile dostluğunu bilmeyen yok Putin dayı öp esad abinin elini derse tamamdır

• Bide ülkeyi temsil ediyor ya dış politikada o çok kötü

• Dönüş yaptı evet ama o yardım gereksizdi zaten

0|0
    0|0
    • Ama yardımın usule uygun olmadığını söyleyen dönemin muhalefet partilerini halkın önüne bakın bunar insan değil giden yardım gemisini bile istemiyorlar diye atılmıştı?

• Kesinlikle öyle döneğin teki zaten ama akıllı (!) insanımız yine oy verir

• Aklı olan adam bukadar kandırılmaz bence halkla aynı kafada

Yükleniyor...