Hayatım çok kötü ölmek istiyorum ne olur yardım edin? 😢?

Annemle aramızda iletişim sorunu var 19 yaşındayım ama saygı görmüyorum üniversitede gidiyorum ailemle yaşıyorum 400 tl bursuma el koydular ilk okul çocuğu gibi haftalık 40 tl veriyolar, dün akşam buzdolabını açtım annem tenceredekini yeme onu yarın ısıtıcam dedi bende güzelce söylesen anlardım zaten dedim bana hakaret etti hayvan şu bu herşey bende ona hakaret ettim çünkü ruh sağlım iyi değil artik , ablamla aramızda 1,5 yaş var onu hep büyük görüyor, sınavlara bende giriyorum ablan çok zor sıkıntı stres inşallah geçer diyor o dışarda okuyor bana gelince dersin basit tembelsin dağınıksın herşeyi diyor. psikolojim çok bozuldu odam çöp ev gibi kilitleyip çıkıyorum sürekli ağlıyorum tek hobim müzik dinlemek erkek arkadaşım var oda tatilde ailesinin yanında memleketine döndü görüşemiyoruz çok kötüyüm ölümü düşünüyorum

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatımızda zaman zaman böyle kötü dönemlerimiz oluyor. Bunun geçici bir durum olduğunu bilmeni isterim. İlerde her şey yoluna girecek inan bana. Seni teselli etmek için söylemiyorum. Sadece biraz daha zamana ihtiyacın var. Sabırlı olmalısın. Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
    • Ailem niye böyle annem böyle anlamıyorum

En İyi Kız Görüşü

• bence olumlu düşünerek işe başlayın hayatınız abarttığınız kadar kötü değildir eminim ki.. anneniz ve babanızla açık açık konuşmanız en doğrusu neden bursunuza el koydular maddi sıkıntınız mı var yoksa sizin parayı yanlış yerlere harcayacağınızdan mı korkuyorlar? saygı beklediğinizi belirtin. sizde her zaman saygılı davranın her şey karşılıklı sonuçta. üniversiteye gittiğinizi belirtmişsiniz mutlaka danışacağınız ücretsiz bir psikolog vardır ona danışmaktan çekinmeyin erkek arkadaşınızdan da destek isteyin hatta ailenizle konuşun onlarda gelsinler. üniversitede çeşitli faaliyetlere katılabilirsiniz. kitap okuyun film seyredin bulabilirseniz part time bir işte bile çalışabilirsiniz hemde evdeki sıkıntılı ortamdan uzaklaşmış olursunuz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 17 yaslarimda, bende gereksiz hakaret aliyordum ailemden. sanki cocuk gibi davraniyorlardi bana. en son bagirdim cagirdim. Şu an iyiyim

0|0
    0|0
  • ölme cehenneme gidersin

0|0
    0|0
    • Yaşadıklarımı kaldıramıyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...